Jump to content

Μεσογειακές στιγμές


TAN

Recommended Posts

Οι καλοκαιρινές μου διακοπές μου έλαβαν τέλος και φέτος…

Σε αυτό το post θα παραθέσω κάποιες καλοκαιρινές photo που σχετίζονται με την αγαπημένη μας μεσόγειο όποιος θέλει μπορεί να postάρει ανάλογες photo.

O κάτωθεν νεαρός κύριος δέχτηκε με ευχαρίστηση να ποζάρει αποκλειστικά για το aquazone… :)

Πρόκειται για ένα μωρό οctapus vulgaris λίγων εκατοστών που μετά την φωτοφραφιση αφύσικε ελεύθερο…..

Πάντως ήταν πολύ τυχερό γιατί αρκετές όμορφες γυναίκες ήθελαν να ποζάρουν μαζί του…. :rolleyes:

Η φωτογράφηση έλαβε χώρα στην Μήλο σε μια όμορφη παραλία που λέγεται Αγ.Κυριακη

gallery_3_2_23900.jpg

gallery_3_2_29726.jpg

Link to comment
Share on other sites

Αυτός ο όμορφος αστερίας προσέφερε επίσης τις υπηρεσίες του για την φωτογράφηση..

asterias9zb.jpg

Ένα όμορφο ηλιοβασίλεμα από το κάστρο του Νησιού…

milos9rv.jpg

Link to comment
Share on other sites

Πολυ ομορφες φωτογραφιες....Θαναση δεν πιστευω να χρησιμοποιησες το χταποδακι για κακο σκοπο!! :D:rolleyes:

Ηθελα και εγω με την σειρα μου να προσφερω καποιες φωτο απο τις Καρετα-καρετα αλλα τελικα λογο μποφορ, δυο φορες αναβληθηκε η βολτα με το glass bottom cruiser του Καπεταν-Νικου...Τι να κανουμε, του χρονου τωρα. :D

Αντε παιδια καλο χειμωνα ποια να εχουμε!! :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Αχ Θανάση με μπρίζωσες, ορίστε λοιπόν ένα οctapus vulgaris σε φυσικό περιβάλλον από τις περσινές διακοπές στην Κρήτη.

post-58-1125873639_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Αυτό πολεμούσα μια ώρα να το πείσω να φωτογραφηθεί για το Aquazone αλλά....με τσάντισε και το έκανα στα κάρβουνα ή λαδολέμονο δεν θυμάμαι.

post-58-1125874581_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Πρώτα ένα μπράβο στον θανάση για τις υπέροχες φωτογραφίες του.

Γιώργο επειδή με έβαλες στην πρίζα αύριο σου υπόσχομαι φωτογραφία από έναν "πολίτη" της αλοννήσου όπως χαρακτηριστικά τους ονομάζουν εκεί.

Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...

πραγματικά υπέροχη η φωτογραφία ;)

..με το χταπόδι ζωντανό..

και σε εμένα αρέσει σαν μεζές.. αλλά δεν μου πάει η καρδιά να τα πιάσω όταν τα βλέπω στη θάλασσα .. όποιος έχει <παίξει> με χταπόδι σε κατάδυση θα με καταλάβει.. είναι ζώα με φοβερό <χαρακτήρα> και έντονη προσωπικότητα.. - μην αρχίσει το δούλεμα τώρα εεεεε!!-

B)

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...