Jump to content

Recommended Posts

ΜΟΛΙΣ ΠΡΙΝ ΛΙΓΟ ΒΡΗΚΑ ΤΗΝ ΜΙΑ ΜΟΥ GUPPY ΜΕ ΤΟ ΠΛΑΙ ΣΤΟ ΒΥΘΟ ΝΑ ΑΝΑΣΑΙΝΕΙ ΒΑΡΙΑ ΚΑΙ ΓΡΗΓΟΡΑ ΠΗΓΑ ΝΑ ΤΗΝ ΒΑΛΩ ΣΤΗ ΓΕΝΗΣΤΡΑ ΜΟΝΟ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΝΑ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΩ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΚΑΙ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΕ ΝΑ ΚΟΛΥΜΠΙΣΕΙ ΜΕ ΤΟ ΠΛΑΙ ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΕΡΙΕΡΓΟ ΑΠΟ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΠΑΝΩ ΤΟΥ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΚΑΝΕΙ ΑΛΛΑΓΗ ΝΕΡΟΥ (ΟΠΩΣ ΠΑΝΤΑ ) ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΣΤΗΝ ΟΥΡΑ ΔΕΙΧΝΕΙ ΝΑ ΕΧΕΙ ΚΟΚΚΙΝΗ ΑΚΡΗ ΣΑΝ ΜΑΤΩΜΕΝΟ ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΣΚΙΣΜΕΝΗ ΟΥΡΑ (ΣΗΜΕΙΩΣΗ ΣΤΟ ΒΥΘΟ ΚΑΘΕΤΕ ΣΕ ΣΧΗΜΑ ΤΟΞΟΥ ΚΑΝΕΙΣ ΑΜΕΣΑ ΞΕΡΕΙ ΚΑΤΙ???????????????

Έγινε επεξεργασία - ΣΤΑΜΑΤΗΣ
Link to comment
Share on other sites

Ένα ιστορικό του ενυδρείου και μια φωτογραφία θα ήταν βοήθεια μεγάλη .

Πες μου τι φάρμακα έχεις .

Link to comment
Share on other sites

Η εμπειρια μου ως τωρα λεει, οτι .... οταν ενα ψαρι "σκεβρωσε" , μεχρι την επομενη εχει πεθανει.

Λυπάμε...:)

Link to comment
Share on other sites

ΤΟ ΘΕΜΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΚΛΕΙΣΕΙ ΔΕΝ ΑΝΤΕΞΕ ΤΟ ΨΑΡΙ ΠΕΡΙΣΟΤΕΡΟ ΑΠΟ ΜΙΣΗ ΩΡΑ ΚΑΙ ΤΟ ΜΟΝΟ ΕΜΦΑΝΕΣ ΣΗΜΕΙΟ ΠΟΥ ΑΠΕΜΕΙΝΕ ΣΑΝ ΙΣΤΟΡΙΚΟ ΕΙΝΑΙ ΦΟΥΣΚΩΜΕΝΗ ΚΟΙΛΙΑ (ΠΡΗΣΜΕΝΗ) ΚΑΙ ΣΚΙΣΜΕΝΗ ΟΥΡΑ :):D:lol::thumbdown::thumbup::thumbup::hysterical::hysterical::hysterical:

Link to comment
Share on other sites

Τα υπόλοιπα ψάρια σε τι κατάσταση είναι;

Link to comment
Share on other sites

ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΨΑΡΙΑ ΧΑΙΡΟΥΝ ΑΚΡΑΣ ΥΓΕΙΑΣ ΚΟΛΥΜΠΑΝΕ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΟΙ ΤΙΜΕΣ ΚΑΝΟΝΙΚΕΣ ΠΕΡΑΝ ΤΟΥ ΝΟ3 ΠΟΥ ΤΟ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΖΩ ΕΔΩ ΚΑΙ ΜΙΑ ΒΔΟΜΑΔΑ ΟΛΑ ΚΑΛΑ

Link to comment
Share on other sites

Τα γκαπυ θα πρεπει να ξερεις πως ειναι απ τα ποιο ευαισθητα ζωοτοκα. Θα σου ελεγα να κανεις καθημερινες αλλαγες νερου για 3-4 μερες για να κατεβασεις τις τιμες σου και να μειωσεις το φαγητο κατα πολύ. Στο ενυδρειο σου εχεις κερατοφυλλο αν δεν εχεις και ερθεις στη συναντηση πες μου να σου φερω

Έγινε επεξεργασία - GIN
Link to comment
Share on other sites

Σορρυ για την καθυστερυμενη απαντηση βλεπετε τα 12ωρα και 13 ωρα πεφτουν βροχη

κερατοφυλλο???

anubias κατι στενα μακρια κατι φαρδια πλατια και μερικα κοκκινα εχω απο φυτα

Link to comment
Share on other sites

Αν ειναι να ερθεις στη συναντηση πες μου να σου φερω

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...