Jump to content

Συναντηση Aquazone,Δεκεμβριος 09


vag0s

Recommended Posts

παιδια απο μενα και τον τσιου ακυρο ετυχε κατι.....

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 74
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δεν ξερω αν ειναι η ιδεα μου η οχι,για μενα η προσελευση δεν ηταν αυτη που περιμενα,και μιας και ηταν και η τελευταια της χρονιας,αντε παιδια και του χρονου................ :)

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξερω αν ειναι η ιδεα μου η οχι,για μενα η προσελευση δεν ηταν αυτη που περιμενα,και μιας και ηταν και η τελευταια της χρονιας,αντε παιδια και του χρονου................ :)

Σαν λίγο νωρίς δεν το διαλύσατε σήμερα ? Ή έφυγες νωρίτερα Στράτο ?

Link to comment
Share on other sites

Σαν λίγο νωρίς δεν το διαλύσατε σήμερα ? Ή έφυγες νωρίτερα Στράτο ?

Kαλησπερα Αντρεα.Εγω εφυγα νωριτερα γιατι δουλευω βραδυ :)

Πως πανε τα ψαρακια σου;

Link to comment
Share on other sites

Νυχτερινός ?

Τα ψάρια έχουν αποτρελλαθεί. Κυκλοφορούν σχεδόν όλα μαζί κοπαδιαστά συνέχεια, τρώνε άλγη από τα φυτά όλα μαζί σαν πρόβατα και αλληλοπροκαλούνται συνεχώς όλοι μεταξύ τους. Μου θυμίζουν στο "αναζητώντας το ΝΕΜΟ" κάτι κοπάδια που παίρναν διάφορα σχήματα και έδιναν οδηγίες για το δρόμο και την κατεύθυνση όλοι μαζί ;

Τέλος πάντων έχουν γίνει γουρούνια από το πολύ φαί εκτός από έναν ο οποίος αρνείται να πάρει τροφή και τσιμπολογά μόνο άλγη από τα βράχια ( και γι αυτό έχει μείνει ο μισός σε μέγεθος από τους υπόλοιπους). Δεν νομίζω ότι θα τη βγάλει καθαρή καθώς θα μεγαλώνουν τα υπόλοιπα.

Link to comment
Share on other sites

Μολις γυρησα Σπιτι...

Ευχαριστω Θερμα τον Raven για τα φυτακια...:)

Οσοι ηρθαν στην συναντηση τα ειπαμε απο κοντα...:P

Ολα τελεια αν και δεν ειχαμε πολυ κοσμο...

Link to comment
Share on other sites

αντε και του χρονου με υγεια! :)

ευχαριστουμε θερμα τον raven για το Χριστουγεννιατικα δωρακια που εστειλε σε ολους μεσω εμενα!

ελπιζω ολοι να πηρατε κατι!

οντως ο κοσμος δεν ηταν ο αναμενωμενος.... :P

vicius θα λαβεις αυτα που ηθελες απο τον Αλεξανδρο μεσω του Πανου του τα εχω δωσει!

:helpsmilie:

Link to comment
Share on other sites

Αντε και του χρονου!!!!!!!!!!!!!!!! :):P

Σπυρο και παλι χρονια πολλα.

Ευχαριστω για τα φυτα και τις γαριδες.

Link to comment
Share on other sites

Raven σε ευχαριστούμε πολύ για τις γαρίδες που μας δώρισες (αν και δεν έπρεπε ).

Εγραψε και αυτή η συνάντηση με τα νέα ονόματα που ήρθαν και με την απ ευθείας σύνδεση με τη Θεσσαλονίκη .

:):P:helpsmilie::helpsmilie:

Link to comment
Share on other sites

Καλή η κρέπα και αυτή τη φορά... Μιλάμε πάντα για κρέπα σοκολάτα-BANάνα :)

Η σερβιτόρα όμως καλύτερη. Εύγε στην διοίκηση του Olympico για αυτή του την επιλογή!

Επίσης πολύ καλή η διαδικασία να δούμε τα ενυδρεία διάφορων χρηστών από τα κινητά τους! Το καινούριο του Σπύρου θα σκίσει!!! Αλλά εγώ έχω μια ιδιαίτερη προτίμηση σε αυτό που είδα στου Στράτου.... Μου άρεσε γιατί είχε βάθος :P Νομίζω πως είδα και μία πλεκοσπηλιά!

Link to comment
Share on other sites

Να στε καλα ! αν εδωσα λιγη χαρα σε καποιους με τα δωρακια , αυτο μου ειναι αρκετο.

Κωστα, σε ευχαριστω για τον κοπο που εκανες να ερθεις να παρεις τις τσαντες με τα κλαδεματα και τις γαριδες.

Link to comment
Share on other sites

Καλή η κρέπα και αυτή τη φορά... Μιλάμε πάντα για κρέπα σοκολάτα-BANάνα :)

Η σερβιτόρα όμως καλύτερη. Εύγε στην διοίκηση του Olympico για αυτή του την επιλογή!

Επίσης πολύ καλή η διαδικασία να δούμε τα ενυδρεία διάφορων χρηστών από τα κινητά τους! Το καινούριο του Σπύρου θα σκίσει!!! Αλλά εγώ έχω μια ιδιαίτερη προτίμηση σε αυτό που είδα στου Στράτου.... Μου άρεσε γιατί είχε βάθος :P Νομίζω πως είδα και μία πλεκοσπηλιά!

:helpsmilie::helpsmilie::helpsmilie:

Link to comment
Share on other sites

Raven σε ευχαριστούμε πολύ για τις γαρίδες που μας δώρισες (αν και δεν έπρεπε ).

Εγραψε και αυτή η συνάντηση με τα νέα ονόματα που ήρθαν και με την απ ευθείας σύνδεση με τη Θεσσαλονίκη .

:):P:helpsmilie::helpsmilie:

Εγραψε;;;;;;

Link to comment
Share on other sites

Να στε καλα ! αν εδωσα λιγη χαρα σε καποιους με τα δωρακια , αυτο μου ειναι αρκετο.

Κωστα, σε ευχαριστω για τον κοπο που εκανες να ερθεις να παρεις τις τσαντες με τα κλαδεματα και τις γαριδες.

Nα'σε καλα Αλεξανδρε!!!

Τα κλαδεματα ηταν απιστευτα!!! :):P

Η συναντηση ηταν φοβερη παιδια, εχασε οποιος δεν ηρθε. :helpsmilie::helpsmilie:

Link to comment
Share on other sites

αντε και του χρονου με υγεια! :)

ευχαριστουμε θερμα τον raven για το Χριστουγεννιατικα δωρακια που εστειλε σε ολους μεσω εμενα!

ελπιζω ολοι να πηρατε κατι!

οντως ο κοσμος δεν ηταν ο αναμενωμενος.... :helpsmilie:

vicius θα λαβεις αυτα που ηθελες απο τον Αλεξανδρο μεσω του Πανου του τα εχω δωσει!

:helpsmilie:

Ευχαριστώ Κώστα! Ευχαριστώ Αλέξανδρε, Χρόνια πολλά Σπύρο!!! :P

Link to comment
Share on other sites

vicius θα λαβεις αυτα που ηθελες απο τον Αλεξανδρο μεσω του Πανου του τα εχω δωσει!

:helpsmilie:

Με καρφωσε :):P:helpsmilie::helpsmilie::helpsmilie:

Link to comment
Share on other sites

Αλεξ (raven) ευχαριιστω για τις γαριδες :)

Ααα εσυ τις πηρες; πηγαν στα καλυτερα χερια !! Πολυ ωραια, δες το σαν δωρο για την γιορτη σου. Κι επειδη δουλευα ολη μερα χτες και δεν προλαβα, να σου ευχηθω εδω εστω και καθυστερημενα τα ..Χρονια Πολλα !!! :P

Link to comment
Share on other sites

Εεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεπ!!! με ποιους μιλησαμε μεσο κινητου-καμερααας!? :):P:helpsmilie:

NAVY, Diskus fan, Stormtrooper ... αυτους θυμαμαι εγω.- :helpsmilie:

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...