Jump to content

Teco αντιπροσοπεια


kostas disc

Recommended Posts

'ΛΟΓΟΘΕΤΗΣ' λεγετε η εταιρια που εχει τα teco :D

Link to comment
Share on other sites

Τήνου 41

Κυψέλη 113 61

Τηλ.: ++30 210 88 20 777

Fax: ++ 30 210 82 50 503

e-mail: logo@vivodinet.gr

Έγινε επεξεργασία - amorealex
Link to comment
Share on other sites

Τήνου 41

Κυψέλη 113 61

Τηλ.: ++30 210 88 20 777

Fax: ++ 30 210 82 50 503

e-mail: logo@vivodinet.gr

εγώ τον ιούλιο πήγα στο καταστημα ΔΟΙΡΑΝΗΣ 5 στην ΚΥΨΕΛΗ και βρήκα τον Λογοθέτη.........

και τηλ. εγώ έχω 2108836100...

ρίξε πρώτα ένα τηλεφώνημα μηπως κάτι έχει αλλάξει :D

Link to comment
Share on other sites

σας ευχαριστω ολους σας ήθελα να ρωτήσω αν χρειαζότανε service αλλά μου είπαν οχι ειναι κλειστου κυκλώματος :D

Link to comment
Share on other sites

ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ"" H ΕΤΑΙΡΙΑ ΛΟΓΟΘΕΤΗΣ δεν έχουν πλέων την αντιπροσωπεία της teco :D ο αντιπρόσωπος είναι η pet line και εν τηλ για όποιον χρειαστεί είναι 2106069800.παντως αν καποιος χομπιστας ασχολειτε με ψυκτικά και γνωρίζει απο τέτοια μηχανηματα καλο θα ήταν να ενημερώσει για όποιον χρειαστεί γιατί δεν την βλέπω "σοι" την ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ εταιρία....

Link to comment
Share on other sites

ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ"" H ΕΤΑΙΡΙΑ ΛΟΓΟΘΕΤΗΣ δεν έχουν πλέων την αντιπροσωπεία της teco :D ο αντιπρόσωπος είναι η pet line και εν τηλ για όποιον χρειαστεί είναι 2106069800.παντως αν καποιος χομπιστας ασχολειτε με ψυκτικά και γνωρίζει απο τέτοια μηχανηματα καλο θα ήταν να ενημερώσει για όποιον χρειαστεί γιατί δεν την βλέπω "σοι" την ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ εταιρία....

Δηλαδη τι σημαινει αυτο;

Ειχες καποια κακη εμπειρια η το λες ετσι για να το πεις;

Και δεν μιλαω για το αν εχεις ακουσει κατι,αλλα αν εχεις εσυ προσωπικα παραπονο.

Link to comment
Share on other sites

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ !!!! κακή εμπειρία δεν έχω αλλά έχω ακούσει οτι Η ΕΤΑΙΡΙΑ ΛΟΓΟΘΕΤΗΣ εχει εξυπηρέτηση πολλούς πελάτες με πολλή καλά σχόλια και ως προς το χρόνο επισκευής όσο και από την ποιότητα εργασιών :D την καινούργια την εταιρία δεν την ξέρω για να μην ΕΙΛΙΚΡΙΝΕΙΣ αλλά μπήκα στο site και κάπως δεν μου "έκατσε" καλά...αυτα προς αποφυγήν παρεξηγήσεων λογο του γραπτού λόγου :angry2:

Link to comment
Share on other sites

Κωστα δεν καταλαβαίνω ειλικρινά το post σου..."δεν μου έκατσε" καλά" εαν δεν είσαι ευχαριστημένος με την συγκεκριμένη εταιρεία και έχεις κάποιο παράπονο καλό θα είναι να το δηλώσεις.....Μιλάω πάντα φιλικά και καλοπροαίρετα αλλα ας είμαστε προσεκτικοι με τα σχόλια μας!!!

Link to comment
Share on other sites

ΛΟΙΠΩΝ ΧΡΟΝΙΑΡΑ μέρα ας τελειώνουμε.....ΞΕΚΙΝΑΩ από την αρχη...η εταιρία ΛΟΓΟΘΕΤΗΣ που ηταν αντιπρόσωπος της εταιρίας TECO αποτελεί παρελθόν μιας και τώρα ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΕΥΕΤΕ από την εταιρία pet line πληροφορίες ΕΔΩ http://petline.gr/home.php αυτα.... :D

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...