Jump to content

Manueli στα τελευταια του..


Recommended Posts

ολοι οι θηρευτες εχουνε θεμα με το φαγητο.

αποκληεις δηλαδη αυτην την περιπτωση?

τι να πω...μου περασε απλα σαν ιδεα.

οντως δεν θα μαθουμε τι εγινε,ακομα και αρρωστο να ηρθε

δεν εξηγει να μην ειχε ουτε ενα συμπτωμα και ολα να εγιναν μεσα σε ενα βραδυ.

δηλητηριαση αλλα απο τι?

ΣΤΑΜΑΤΗ ποια η γνωμη σου για το θεμα?

Μη το ψαχνεις κωστα, μπορει να ειναι οτι διποτε... απο χερι που μπηκε για να ταισει το οποιο δν ηταν καλα πλημενο ή ειχε υποληματα σαπουνιου μεχρι να καθαρισε η μητερα του παιδιου το τζαμι με αζαξ πχ και να επεσε κ στο νερο...

Μαλιστα αν θυμαμαι καλα, σε ενα παιδι απο το φορουμ μας που ειχε ενα reef η γυναικα του καθαριζε καθε βδομαδα με Αζαξ τα τζαμια και απο τοω ψεκασμο του καθαριστικου σταγονιδια πεφταν στο νερο και εχανε καθε βδομαδα ψαρια.... :welcome:

Link to comment
Share on other sites

Αφου ο βαγκος εκανε μετρισεις νερου και η Αμμονια και τα ΝΟ2 ηταν 0.... :welcome:

μετρησε αφου ειχαν αλλαξει πρωτα το νερο αλλα η ζημια στα βραγχια ειχε γινει.

Link to comment
Share on other sites

μετρησε αφου ειχαν αλλαξει πρωτα το νερο αλλα η ζημια στα βραγχια ειχε γινει.

Aααα εννοεις να δηλητιριαστηκε την 1η εβδομαδα που ηταν στο ενυδρειο;

Πριν την προηγουμενη Τριτη που εγινε αλλαγη νερου;

Αυτο ειναι πιο λογικο.....

Έγινε επεξεργασία - vag0s
Link to comment
Share on other sites

παιδια μολις γυρισα απο Σερβια οπου ημουνα προετοιμασια και εμαθα το γεγονος.... ;) ειμαι πολυ στεναχωρημενος και πιστευω οτι ηταν και δικο μου λαθος που το αφησα(δεν υπηρχε αλλη επιλογη)αλλα να συμπληρωσω γιατι ακουστηκε κι αυτο οτι οι γονεις μου δεν εκαναν τιποτα παραπανω απο το να το θαυμαζουνε χωρις να το ενοχλουνε...

παιδια πραγματικα εφαγα μεγαλο χαστουκι σημερα τα ξημερωματα που το εμαθα και θελω να με διαφωτισετε οσο μπορειτε... :welcome:

ακομα δεν μπορω να το πιστεψω καθως μια μερα πριν ολα ηταν φυσιολογικα...το ψαρι εκοβε βολτες κανονικα... ;):ninja::D

Link to comment
Share on other sites

Γιατι αν το μαθει ο γιος τους οτι καναν κατι χωρις να τους πει μαυρο φιδι που τους εφαγε....

:welcome:

Link to comment
Share on other sites

παιδια μολις γυρισα απο Σερβια οπου ημουνα προετοιμασια και εμαθα το γεγονος.... ;) ειμαι πολυ στεναχωρημενος και πιστευω οτι ηταν και δικο μου λαθος που το αφησα(δεν υπηρχε αλλη επιλογη)αλλα να συμπληρωσω γιατι ακουστηκε κι αυτο οτι οι γονεις μου δεν εκαναν τιποτα παραπανω απο το να το θαυμαζουνε χωρις να το ενοχλουνε...

παιδια πραγματικα εφαγα μεγαλο χαστουκι σημερα τα ξημερωματα που το εμαθα και θελω να με διαφωτισετε οσο μπορειτε... :welcome:

ακομα δεν μπορω να το πιστεψω καθως μια μερα πριν ολα ηταν φυσιολογικα...το ψαρι εκοβε βολτες κανονικα... ;):ninja::D

Η αιτια μπορει να ειναι μια 'η πολλες,ξεχασε το συμβαν και συνεχισε.Ολοι χασαμε ψαρια και θα εξακολουθουμε

να χανουμε.Εκεινο που πρεπει να κανουμε ειναι να εχουμε τα ψαρια μας σε οσο ειναι δυνατο καλυτερες

συνθηκες.

Link to comment
Share on other sites

Η αιτια μπορει να ειναι μια 'η πολλες,ξεχασε το συμβαν και συνεχισε.Ολοι χασαμε ψαρια και θα εξακολουθουμε

να χανουμε.Εκεινο που πρεπει να κανουμε ειναι να εχουμε τα ψαρια μας σε οσο ειναι δυνατο καλυτερες

συνθηκες.

και εγω το ιδιο σκεφτομαι απλα πρεπει να μαθω τα αιτια ωστε να μην επαναλαβω καποιο τυχον λαθος... :welcome:

Link to comment
Share on other sites

Μην ξαναβαλεις πιρανι se 8 Ph.. :welcome:

κωστη παιζει να εφταιξε αυτο? ;)

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...