Jump to content

Το Ενυδρειακι μου.


GIORGOSS_HOFFMAN

Recommended Posts

ΑΠΛΑ ΤΕΛΕΙΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ,,,,,,ΘΕΛΩ ΚΑΙ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΕΤΣΙ!!!!!!!!!!ΧΑΧΑΧΑΧΑΑ

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Εγω πρωτη φορα το βλεπω.Μπραβο ,σκετος αμαζονιος.Μια ερωτηση.Τον δισκο τον εβγαλες η δεν φενεται.

Link to comment
Share on other sites

Ειχα δυο αλλα δυστυχως μου πεθαναν.Ο ενας σε δυο μηνες και ο αλλος σε εξι.Απο τοτε δεν ξαναεβαλα και πιστευω πως και το ενυδρειο μου ειναι ακαταλληλο για αυτα τα ψαρια.

Link to comment
Share on other sites

Κατά αρχάς, να χαίρεσαι το στολίδι σου! :thumbup:

Όσο αφορά τις μετρήσεις αν κατάλαβα καλά έχεις ΡΗ 6,5 και ΚΗ 7; :D

Εάν όντως ισχύει κάτι τέτοιο θα σου πρότεινα να μειώσεις την χορήγηση του co2 γιατί έχεις υψηλα επίπεδα και καμία μέρα θα έχεις θύματα. :blush:

Φιλικότατα! ;)

Link to comment
Share on other sites

Όσο αφορά τις μετρήσεις αν κατάλαβα καλά έχεις ΡΗ 6,5 και ΚΗ 7; :D

Εάν όντως ισχύει κάτι τέτοιο θα σου πρότεινα να μειώσεις την χορήγηση του co2 γιατί έχεις υψηλα επίπεδα και καμία μέρα θα έχεις θύματα. :blush:

Φιλικότατα! ;)

:thumbup: γυρω 70 mg/lt

Link to comment
Share on other sites

καταπληκτικο..μπροβο σου φιλε μου θα ηθελα και εγω καποια στιγμη να γινει ετσι το ενυδρειο μου..και παλι μπραβο σου πολυ ομορφο... ;):D

Link to comment
Share on other sites

Οι μετρησεις που βλεπετε ηταν αρκετα παλιες.Τωρα εχω ph 6,8 και kh 5 οποτε ειμαι μεσα στα ορια με co2 στα 24 ppm(βαση του πινακα co2 και της σελιδας http://www.theaquatools.com.

Έγινε επεξεργασία - Aiolos
Link to comment
Share on other sites

Οι μετρησεις που βλεπετε ηταν αρκετα παλιες.Τωρα εχω ph 6,8 και kh 5 οποτε ειμαι μεσα στα ορια με co2 στα 24 ppm(βαση του πινακα co2 και της σελιδας http://www.theaquatools.com.

;)

Έγινε επεξεργασία - Aiolos
Link to comment
Share on other sites

μιλάει το πράγμα να το χαίρεσαι.... ;):D

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
:bigemo_harabe_net-145: φτιαξε λιγο τη δεξια πλευρα,και βγαλε κανονικες φωτος.δεν ειναι βιαστικο,αλλα μην κανεις μισες δουλειες.
Link to comment
Share on other sites

Ζουγκλα ....

Μου αρεσει :bigemo_harabe_net-64:

Link to comment
Share on other sites

απ'οτι βλέπω ειναι cardinal , ροδοστομοι και κάπου φαίνεται ενα ραμιρεζι

Link to comment
Share on other sites

Εχει 12 Cardinal , 10 Ροδοστομους , 3 Ramirezi , 5 Oτοκυκλους , 6 Αμανο και προσφατα εβαλα 3 Αnentome Ηelena γιατι οπως και σε πολλα φυτεμενα τα σαλιγκαρια αναπτυσσονται με ραγδαιους ρυθμους.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...