Jump to content

Lemna Minor


faze

Recommended Posts

Έχει δοκιμάσει ποτέ κανείς να φυτέψει lemna minor (φακή) στον πάτο του ενυδρείου?

Link to comment
Share on other sites

δεν φυτευεται.ειναι φυτο επιφανειας.

Link to comment
Share on other sites

Συνεχίζει να ζεί?

Link to comment
Share on other sites

Γιώργο από γρασιδοφυτά ποιά έχεις δοκιμάσει emersed με επιτυχία?

Link to comment
Share on other sites

Cuba και micranthemoides που γίνονται σχεδόν ίδια, τώρα δοκιμάζω και vallisneria αν και ξέρω οτι δεν γίνεται αλλά θέλω να το δω μόνος μου (ο ξεροκέφαλος ο άνθρωπος... :rolleyes: )

Δες εδώ

Link to comment
Share on other sites

Cuba και micranthemoides που γίνονται σχεδόν ίδια, τώρα δοκιμάζω και vallisneria αν και ξέρω οτι δεν γίνεται αλλά θέλω να το δω μόνος μου (ο ξεροκέφαλος ο άνθρωπος... :rolleyes: )

Δες εδώ

Φιλε Γιώργο είσαι τρελλός επιστήμονας και όχι ξεροκέφαλος!Γνώση χωρίς εμπειρία-καλή και κακή-δεν υπάρχει :D

Link to comment
Share on other sites

:rolleyes::D

Μου επιτρέπεις μια ερώτηση?Ολα οσα δοκιμάζεις,τα καταχωρείς κάπου?Πιστευω,πως θα είναι μια σημαντική πηγη γνωσεων και εμπειριών !

Link to comment
Share on other sites

:D:hysterical:

Μου επιτρέπεις μια ερώτηση?Ολα οσα δοκιμάζεις,τα καταχωρείς κάπου?Πιστευω,πως θα είναι μια σημαντική πηγη γνωσεων και εμπειριών !

Έχω κάποιες σημειώσεις αλλά οι περισσότερες πληροφορίες υπάρχουν ως εντυπώσεις στο μυαλό μου, λειτουργούν διαφορετικά έτσι.

Αυτό που έχει αξία είναι να χρησιμοποιήσω αυτές τις εντυπώσεις για να σχεδιάσω πειράματα που θα μας δώσουν αξιόπιστα δεδομένα ώστε να απορρίψουμε-δεχθούμε κάποια πράγματα μια και καλά και να μην βασιζόμαστε σε φήμες του internet που τελευταία καταλαβαίνω οτι είναι σαν να ψάχνουμε στα σκουπίδια για καλό φαΐ. :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Α ρε ανάφτρες φωτιές που μου βάζετε. :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...