Jump to content

Ceratophyllum Demersum Foxtail


aquarium_9

Recommended Posts

Λοιπον παιδια το κανονικο κερατοφυλλο εχει καμια διαφορα με το foxtail?? Και αν εχει ποιες ειναι??

υ.γ! Παιδια μηπως μπορω να παρω κερατοφυλλο foxtail απο το petcumulus.gr ή απο το amazonios.gr???

Ευχαριστω!!!

Link to comment
Share on other sites

Καμια απαντηση??? Παιδια θελω σημερα κατα τις 11 να τα παραγγειλω κατι πραγματα απο amazonios και petcumulus και θελω να μου πειτε ποιο ειναι καλυτερο να παρω foxtail ή κανονικο κερατοφυλλο και αν μπορω να τα παρω( sto amazonios λεει τιμη 0.00€! :):P ) Ευχαριστω!

Έγινε επεξεργασία - aquarium_9
Link to comment
Share on other sites

Καμια απαντηση??? Παιδια θελω σημερα κατα τις 11 να τα παραγγειλω κατι πραγματα απο amazonios και petcumulus και θελω να μου πειτε ποιο ειναι καλυτερο να παρω foxtail ή κανονικο κερατοφυλλο και αν μπορω να τα παρω( sto amazonios λεει τιμη 0.00€! :hysterical::hysterical: ) Ευχαριστω!

Ναι το εχω δει και εγω γι'αυτο ρωταω! Αλλα απο το amazonios μπορω να παρω??? γιατι λεει τιμη 0.00€ :):P:angry2::thumbup::thumbup::hysterical:

Link to comment
Share on other sites

δεν νομιζεις πως αν τους επαιρνες ενα τηλεφωνο αυτοι θα ξεραν σιγουρα να σου απαντησουν? :)

Link to comment
Share on other sites

δεν νομιζεις πως αν τους επαιρνες ενα τηλεφωνο αυτοι θα ξεραν σιγουρα να σου απαντησουν? :hysterical:

Λες ε???? Καλα δεν πειραζει επειδη βλεπω μονο το foxtail για αμεση αγορα θα το βαλω στο καλαθι με τις υπολοιπες αγορες( :hysterical: ) και θα δω τι θα μου πουν!!!! :angry2::thumbup::thumbup:

υ.γ τις διαφορες με το αλλο το κερατοφυλλο??? :):P

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...