Jump to content

αναγνωριση φυτου


tr3loGiannis

Recommended Posts

μηπως ξερετε ποιο φυτο ειναι αυτο (νομιζω φυτο ειναι)-αναφερομαι σε αυτο που καλυπτει το πισω τζαμι σαν διχτυ..

σορρυ εχω ξαναρωτησει στην κατηγορια καλως ηρθατε οπου εχει παραθεσει ενας συνχομπιστας την φωτο αλλα δεν εχω παρει απαντηση και ετσι ρωταω εδω που ειναι πιο σχετικη κατηγορια.. :)

Έγινε επεξεργασία - tr3loGiannis
Link to comment
Share on other sites

μηπως ξερετε ποιο φυτο ειναι αυτο (νομιζω φυτο ειναι)-αναφερομαι σε αυτο που καλυπτει το πισω τζαμι σαν διχτυ..

σορρυ εχω ξαναρωτησει στην κατηγορια καλως ηρθατε οπου εχει παραθεσει ενας συνχομπιστας την φωτο αλλα δεν εχω παρει απαντηση και ετσι ρωταω εδω που ειναι πιο σχετικη κατηγορια.. :)

πραγματικα πολύ όμορφο... Εκτος και αν δεν ειναι αληθινο...

Link to comment
Share on other sites

μηπως ξερετε ποιο φυτο ειναι αυτο (νομιζω φυτο ειναι)-αναφερομαι σε αυτο που καλυπτει το πισω τζαμι σαν διχτυ..

σορρυ εχω ξαναρωτησει στην κατηγορια καλως ηρθατε οπου εχει παραθεσει ενας συνχομπιστας την φωτο αλλα δεν εχω παρει απαντηση και ετσι ρωταω εδω που ειναι πιο σχετικη κατηγορια.. :)

Σου εχει απαντηθει ηδη
Καλή αρχή και από μένα πρόσεξε ότι σου είπαν τα παιδιά παραπάνω.Εγώ να πω ότι δεν μου αρέσει η gorgonia που έβαλες καθώς είναι λίγο κάπως σε γλυκό ενυδρείο.Αυτό καλοπροαίρετα/

καλή συνέχεια.

Link to comment
Share on other sites

α...ωστε αυτο ειναι gorgonia?? :)

και.. απ'ο,τι βλεπω δεν παει να βαλω?

Link to comment
Share on other sites

:P οκ,ευχαριστω.. :)

πολυ ωραιο παντως..

Έγινε επεξεργασία - tr3loGiannis
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...