Jump to content

θελω ν πω κατι


Recommended Posts

λοιπον αυτη την στιγμη ειμαι στο σχολειο θα ηθελα ν πω κατι ...σπιτι μ κοψανε το Internet και δεν εχω ...εχω κανει κατι που δεν μου αρεσει και αισθανομαι απαισια...εχω αλλον εναν λογαριασμο...michalis_sevi...τον λογαριασμο αυτον τον εκανα γιατι ειχα κανει ενα ποστ το οποιο ειχα πει οτι λογω πανελληνιω δεν θα ξαναεμπαινα...βεβαια δεν μπορω εχω κολλησει με τo aquazone...Και ομως με αυτο δεν καταφερα τιποτα ...κοροιδευα ουσιαστικα χωρις να θελω κατι τετοιο ανθρωπους οι οποιοι οταν ασχοληθηκαν με τον hobby εγω δεν υπηρχα καν...και ομως δεν μπορω ν το συνεχισω...δεν μου αρεσει ...θελω ν πω μερικα πραγματα

1)θελω ν ζητησω συγνωμη απο ολους για την ανωριμοτητα μου και για την βλακεια μου...

2)θα ηθελα να ζητησω συγνωμη μπροστα σε ολους στον nickthefish για μια βλακεια που του εκανα...

3)θελω ν πω στον φωτη ο οποιος μπου φερθηκε τελεια...ν μ παρει ενα τηλεφωνο ν τελειωσω κατι που εχω αφησει ανοιχτο

4)ν ζητησω απο τους admin να με διαγραψουν και απο τους 2 λογαριασμους και απο τον aquamike και απο τον Michalis_Sevi...

δεν αξιζω ν ειμαι μελος αυτου του φορουμ...και οκ μπορει ν μ πειτε εισαι οκ ...και μπραβο που ζητησες συγνωμη αλλα οχι...για μενα ειμαι αδικαιολογητος...τελειωσε θα ηθελα να με διαγραψετε σας ευχαριστω για ολα γιατι μου φερθηκατε πιο ωραια απο οτι μου εχει φερθει κανεις...αυτα ηθελα να πω internet σπιτι δεν εχω πια και δεν μπαινω και επειδη ισως δεν δω και τις απαντησεις αυτα ηθελα ν τ πω γιατι δινω σε 20 μερες και μου ερχονται διαφορα πμ που μ λενε οτι πρεπει ν μ πουν κ εχουν δικιο απλα παιδια επειδη εχω πολυ αγχος θ ηθελα ν παρακαλεσω ν μ συγχωρεσετε οσοι πρεπει και ν τελειωνει ολο αυτο εδω ...ζητω και παλι συγνωμη και χαρηκα που σας γνωρισα...

foti περιμενω τηλεφωνο...

nickthefish συγνωμη φιλε...

καλη σας μερα....

Link to comment
Share on other sites

mod note:

Φίλε Μιχάλη...

Tο καλύτερο που έχεις να κάνεις αυτή τη στιγμή είναι να τακτοποιήσεις ότι εκκρεμότητες έχεις αφήσει ανοιχτές απέναντι σε ανθρώπους που όπως ο ίδιος λες σου έχουν φερθεί καλά. Για το μέλλον σου στο φόρουμ θα αποφασίσει συνολικά η ομάδα των διαχειριστών και συντονιστών του ΑΖ.

Kαλή επιτυχία στις πανελλήνιες εξετάσεις.

Έγινε επεξεργασία - nikoloutso
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...