Jump to content

Καλό ταξίδι μονομάχε μου


σιαμεζος

Recommended Posts

Χτες το απόγευμα βρήκα το αγαπημένο μου μονομάχο στο πάτο του ενυδρείου με το κεφάλι προς τα επάνω. Ήταν το πρώτο μου ψάρι, τον είχα λίγο παραπάνω από χρόνο. Καλό ταξίδι ψάρι και φίλε μου το ενυδρείο είναι άδειο χωρίς εσένα.

Link to comment
Share on other sites

Χτες το απόγευμα βρήκα το αγαπημένο μου μονομάχο στο πάτο του ενυδρείου με το κεφάλι προς τα επάνω. Ήταν το πρώτο μου ψάρι, τον είχα λίγο παραπάνω από χρόνο. Καλό ταξίδι ψάρι και φίλε μου το ενυδρείο είναι άδειο χωρίς εσένα.

Υπάρχουν και άλλα ψάρια στο ενυδρείο? Η αιτία θανάτου μπορεί να είναι φυσιολογική αλλά μπορεί να οφείλεται και σε "περίεργες" τιμές του νερού του ενυδρείου σου. Το τσέκαρες?

Link to comment
Share on other sites

Φίλε μην στεναχωριέσαι μιας και είναι γνωστό σε όλους εμάς που ασχολούμαστε με αυτό το όμορφο χόμπι πως ο κύκλος της ζωής των μικρών μας φίλων είναι πολύ σύντομος. Ο μοναδικός τρόπος να νιώσεις καλύτερα είναι αφού τσεκάρεις το νερό σου να αντικαταστήσεις το μονομάχο σου με ένα νέο, και είναι σίγουρο ότι και αυτός με τη σειρά του θα γεμίσει το χώρο και τον χρόνο σου.

Link to comment
Share on other sites

Φίλε μην στεναχωριέσαι μιας και είναι γνωστό σε όλους εμάς που ασχολούμαστε με αυτό το όμορφο χόμπι πως ο κύκλος της ζωής των μικρών μας φίλων είναι πολύ σύντομος. Ο μοναδικός τρόπος να νιώσεις καλύτερα είναι αφού τσεκάρεις το νερό σου να αντικαταστήσεις το μονομάχο σου με ένα νέο, και είναι σίγουρο ότι και αυτός με τη σειρά του θα γεμίσει το χώρο και τον χρόνο σου.

Και μάλιστα έχω να σου δώσω εγώ μικρά :D

Link to comment
Share on other sites

Και μάλιστα έχω να σου δώσω εγώ μικρά :D

stormtrooper μας κοροιδευεις? ανοιξε ρε φιλε ενα πετ σοπ δικο σου μονο για μονομαχους να περνουμε και τα καλυτερα!!! φοβερη δουλεια φιλε!!!! εχω παθει πλακα! αντε και σε λιγο καιρο μπορει να σου ζητησω και καμια θηλυκια για το δικο μου. ομως που θα τα βαλεις μολις μεγαλωσουν????

Link to comment
Share on other sites

stormtrooper μας κοροιδευεις? ανοιξε ρε φιλε ενα πετ σοπ δικο σου μονο για μονομαχους να περνουμε και τα καλυτερα!!! φοβερη δουλεια φιλε!!!! εχω παθει πλακα! αντε και σε λιγο καιρο μπορει να σου ζητησω και καμια θηλυκια για το δικο μου. ομως που θα τα βαλεις μολις μεγαλωσουν????

Λεπτομέρειες μπορείς να δεις εδώ

http://www.aquazone.gr/forums/index.php?showtopic=38125

Φυσικά πριν μπω σε αυτή τη διαδικασία ήξερα τι θα κάνω τα μικρά, οπότε δεν με αγχώνει το θέμα. Όποιος το επιχειρήσει θα πρέπει εξ αρχής να ξέρεις τι θα τα κάνει για να μην υπάρξουν προβλήματα :D

Link to comment
Share on other sites

Λεπτομέρειες μπορείς να δεις εδώ

http://www.aquazone.gr/forums/index.php?showtopic=38125

Φυσικά πριν μπω σε αυτή τη διαδικασία ήξερα τι θα κάνω τα μικρά, οπότε δεν με αγχώνει το θέμα. Όποιος το επιχειρήσει θα πρέπει εξ αρχής να ξέρεις τι θα τα κάνει για να μην υπάρξουν προβλήματα :hysterical:

απιστευτη δουλεια μπραβο!!!!!!! :D:angry2:;)

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...