Jump to content

Goldenback Trigger


nickolaos28

Recommended Posts

Ψαχνοντας για καποιο ειδικο trigger ωστε να παραγγελθει και να κοσμησει ενα ενυδρειο στην Ελλαδα μας σε ολα τα ξενα site γνωρισα το Goldenback Trigger...Μια περιγραφη του γραφει...

'Αυτο το ψαρι ειναι αδυνατο να βρεθει.Ζει σε μεγαλα βαθη που κανουν την αιχμαλωσια του περιπλοκη καθως ξεχαστε οτι ξερατε για την αιχμαλωσια των υπολοιπων Trigger.Παγκοσμιως το χρονο αλιευονται λιγοτερα απο τα δαχτυλα των 2 χεριων μαζι και το μικροτερο μεγεθος που αλιευονται ειναι 12' δηλ 30cm.''

και κλεινει λεγοντας ''ψαρι για συλλεκτες και οχι για αδυναμους στο πορτοφολι''

Τιμη 1800 $

Τα σχολια δικα σας καθως και οποιαδηποτε οικονομικη στηριξη :D

post-9743-1273078076_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ψαχνοντας για καποιο ειδικο trigger ωστε να παραγγελθει και να κοσμησει ενα ενυδρειο στην Ελλαδα μας σε ολα τα ξενα site γνωρισα το Goldenback Trigger...Μια περιγραφη του γραφει...

'Αυτο το ψαρι ειναι αδυνατο να βρεθει.Ζει σε μεγαλα βαθη που κανουν την αιχμαλωσια του περιπλοκη καθως ξεχαστε οτι ξερατε για την αιχμαλωσια των υπολοιπων Trigger.Παγκοσμιως το χρονο αλιευονται λιγοτερα απο τα δαχτυλα των 2 χεριων μαζι και το μικροτερο μεγεθος που αλιευονται ειναι 12' δηλ 30cm.''

και κλεινει λεγοντας ''ψαρι για συλλεκτες και οχι για αδυναμους στο πορτοφολι''

Τιμη 1800 $

Τα σχολια δικα σας καθως και οποιαδηποτε οικονομικη στηριξη :D

Πολυ ομορφο αλλα τι ακριβως εννοεις?

Επισης το δυνατο πορτοφολι δεν σε κανει και συλλεκτη πες τους!!

Link to comment
Share on other sites

Επισης το δυνατο πορτοφολι δεν σε κανει και συλλεκτη πες τους!!
''ψαρι για συλλεκτες και οχι για αδυναμους στο πορτοφολι''

kwstas_original αυτο ηταν κλασσικο αμερικανο χιουμορ...Μη παρεξηγεις εχουν 3- 4 αιωνες μονο που εχουν δημιουργησει την διαλεκτο τους:D

Link to comment
Share on other sites

kwstas_original αυτο ηταν κλασσικο αμερικανο χιουμορ...Μη παρεξηγεις εχουν 3- 4 αιωνες μονο που εχουν δημιουργησει την διαλεκτο τους<_<

πολυ ευστοχο το σχολιο :D

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Νίκο θέλεις καμιά εγχώρια photo του ψαριού καθώς έχει έρθει 2 φορές στην Ελλάδα σε τιμή φευγα($$$$)

και περίπου σε τελικό μέγεθος.......

Link to comment
Share on other sites

TAN αν ολα πανε οπως τα υπολογιζω τοτε στα 2 με 3 χιλ λιτρα που εχω στα σχεδια μου να σαι σιγουρος οτι θα γινει και 3 εισαγωγη ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

Αγοραζεις το ψαρι και κανεις την προσευχη σου να μην παθει τιποτα.

Link to comment
Share on other sites

Πριν από ένα μήνα το nigger trigger μου, το οποίο είχε μείνει μόνο του σε ενυδρείο 180 λίτρων με 20 κιλά ζωντανό βράχο, το οποίο ήταν υγιέστατο, δυνατό, έτρωγε κανονικότατα - μία χαρά δηλαδή, αυτοκτόνησε. Ξύπνησα το πρωί, πήγα στο σαλόνι και δίπλα στο ενυδρείο στο πάτωμα βλέπω ένα ελαφρός ξεραμένο ψάρι. Χαλάστηκα πάρα πολύ που πέθανε έτσι δίχως λόγο. Με κλειστό φως πήδηξε τόσο πολύ (ποτέ δεν είδα κάτι τέτοιο ενάμισι χρόνο που έχω ενυδρείο) που βγήκε από το ενυδρείο. Φανταστείτε να είχα δώσει 500 ευρώ, πόσο μάλλον 1800$. Θα μου πείτε ας είχα κλειστό ενυδρείο. Οκ, αλλά και πάλι είναι μεγάλο το ρίσκο.

Έγινε επεξεργασία - drade
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Κρίμα που ο πατέρας μου δεν ήταν ο Ωνάσης!

Αν αγαπας κατι τα σκας χοντρα χωρις να εισαι ουτε καν ο Αγγελοπουλος (που εχει ποιο λιγα απο την Ωναση ) :):buttrock::hysterical:

Link to comment
Share on other sites

Αν αγαπας κατι τα σκας χοντρα χωρις να εισαι ουτε καν ο Αγγελοπουλος (που εχει ποιο λιγα απο την Ωναση ) :):buttrock::hysterical:

+100000000

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Αν αγαπας κατι τα σκας χοντρα χωρις να εισαι ουτε καν ο Αγγελοπουλος (που εχει ποιο λιγα απο την Ωναση ) :):lmao::D

+1000 γιατι αν δεν θες να ξοδεψεις τα παντα για τις ιδεες σου προφανως δεν αξιζεις η εσυ η οι ιδεες σου.

Link to comment
Share on other sites

+1000 γιατι αν δεν θες να ξοδεψεις τα παντα για τις ιδεες σου προφανως δεν αξιζεις η εσυ η οι ιδεες σου.

+1000000000000

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...