Jump to content

National Geographic Μαϊου


Recommended Posts

Καλησπέρα φίλοι μου. Τρέξτε να προλάβετε το National Geographic Μαϊου. Έχει μαζί τη Βίβλο του National Geographic που είναι μία υπέρχη εγκυκλοπαίδεια για τα ζώα 400+ σελίδων με πάρα πολλές εικόνες. Το πήρα χθες και είναι τέλειο!!! :angry2: Βέβαια θα πρέπει να τελειώσουν οι Πανελλαδικές για να έχω χρόνο να τη διαβάσω... ;)

Ααααα, όταν το έβλεπα να το διαφημίζουν νόμιζα ότι είναι ένας τόμος μια κι έξω, αλλά αυτό γράφει πάνω 1ος τόμος. Μήπως ξέρει κανείς πόσοι τόμοι είναι συνολικά?

:D

Έγινε επεξεργασία - miltosbitoulis2
Link to comment
Share on other sites

Ποσο εχει παει ? Εχω χρονια να το αγορασω

Link to comment
Share on other sites

Ποσο εχει παει ? Εχω χρονια να το αγορασω

Ναι... Για δώσε πληροφορίες :D

Link to comment
Share on other sites

Κάποιες πληροφορίες ΕΔΩ.

Link to comment
Share on other sites

Το πείρα 15 € έχει!!!Από μία γρήγορη ματιά που το έριξα νομίζω ότι αξίζει!Έχει πολύ ωραίες εικόνες όπως πάντα άλλωστε από διάφορα σημεία στον πλανήτη μας :D

Link to comment
Share on other sites

Πλεκο και Αφρικανες εχει..??

Αν δεν εχει δεν το παιρνω :angry2:

συμφωνω αν εχει κανενα 15αρι μετα ιδια χρηματα διαλεγεις οποιο βιβλιο θες ..ακριβως οπως το θες ...εχει παρα γινει αυτο με τα περιοδικα και τις εφημεριδες ειδικα της Κυριακατικες! :D

Link to comment
Share on other sites

Αυτό πραγματικά αξίζει. Η τιμή είναι τσιμπημένη σε σχέση με τα συνηθισμένα τεύχη, αλλά για ολόκληρο τόμο 480 σελίδες πιστεύω είναι λογική... Τελικά έμαθε κανείς πόσοι τόμοι είναι...?

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

καλησπερα σας! ανοιγω ενα παλιο θεμα γαιτι ψαχνω αυτον τον τομο και δεν τον ειχα βρει τι τιτλο εχει αυτος ο τομος για να τον παραγκειλω λοιπον!

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...