Jump to content

αξιζει να ξερουμε ολοι μας


Recommended Posts

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ σε όλους ,ξεκινάω λέγοντας οτι δεν πιστεύω σε μ......ς του τύποι 2012 καταστροφή εξωγήινοι και φαντασίες άλλης αίσθησης ΑΛΛΑ τον τελευταίο καιρο βλέπω ολο και πιο συχνα πτήσεις πάνω απο τον ΑΤΤΙΚΟ ΟΥΡΑΝΟ με αεροπλανα που αφηνουν χιλιομετρα ουρές απο λευκό "ΝΕΦΟΣ" το οποιο μετα ΑΝΟΙΓΕΙ στον ΟΥΡΑΝΟ και δεν φτανει μόνο αυτό ειναι με πολλά ΑΕΡΟΠΛΑΝΑ συγχρόνως και από διαφορετικές κατευθύνσεις....ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΓΙΑΤΙ ΤΟΣΑ ΠΟΛΛΑ?????????? τι ΑΦΗΝΟΥΝ στο πέρασμα τους??? επαναλαμβάνω ρωτάω ως ΑΠΛΟΣ ΠΑΤΕΡΑΣ 2 ΠΑΙΔΩΝ και τίποτα άλλο.ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ http://www.angelfire.com/co2/tspan/chemtrails.html

Link to comment
Share on other sites

παιδια συγνωμη απο βυασυνη δεν ειχα δει οτι και αλλος φιλος εχει αναφερει το φαινομενο,παρακαλω να διαγραφει η να μεταφερθει στο υπαρχων ανοιχτο θεμα.ευχαριστω <_<

Link to comment
Share on other sites

παιδια συγνωμη απο βυασυνη δεν ειχα δει οτι και αλλος φιλος εχει αναφερει το φαινομενο,παρακαλω να διαγραφει η να μεταφερθει στο υπαρχων ανοιχτο θεμα.ευχαριστω :D

Σου έχω πει οτι δεν πιστεύω στις συμπτώσεις ε?... <_<

Link to comment
Share on other sites

Σου έχω πει οτι δεν πιστεύω στις συμπτώσεις ε?... <_<

φιλε μου ήμουνα με την γυναίκα μου παραλία ΠΟΡΤΟ ραφτι και έλεγα μολης φτάσω σπίτι να το θέσω θέμα στο ακουα :D

Έγινε επεξεργασία - kostas disc
Link to comment
Share on other sites

φιλε μου ήμουνα με την γυναίκα μου παραλία ΠΟΡΤΟ ραφτι και έλεγα μολης φτάσω σπίτι να το θέσω θέμα στο ακουα :D

Δεν μπορεις ολα να τα ''προγραματισεις'' ειδικα κατι τετοιο! ....παντως αν συνεχισουμε ετσι με την μολυνση και το κλιμα ..ειναι σιγουρο πως τα πραγματα δεν θα επανε και τοσο καλα για μας ! <_< ...παντως σε περιπτωση που εχουμε καμια πληροφορια για το 2012! ....πειτε να παραγκειλω ενα ενυδρειο αφου προηγουμενως εχω παρει ενα τεραστιο δανειοοοοοο! :D :D

Link to comment
Share on other sites

Λένε πως έχουν χημικά για να ελέγχουν τον κόσμο (ρομποτακια)

Είναι τυχαίο που οι πτήσεις αυτές αυξήθηκαν αυτές τις μέρες;

Link to comment
Share on other sites

mod note:

Εφοσον εχει ανοιχτει κι αλλο thread με το ιδιο θεμα, το θεμα εδω κλειδωνει.

Η συζητηση συνεχιζεται θα συνεχιστει εκεί.

http://www.aquazone.gr/forums/index.php?s=...st&p=376473

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...