Jump to content

κρίση ? ποια κρίση ?


Recommended Posts

εδώ είμαστε λοιπόν

η ευκαιρία είναι μπροστά μας , μουντζώστε το ΔΝΤ , δεν το έχουμε ανάγκη , ούτε τη βοήθεια με το στανιό των φιλών μας ευρωπαίων που τώρα θυμηθήκαν όλα τα ελαττώματα μας και όχι όταν μας πουλούσαν φρεγάτες και μοίραζαν μίζες

όλοι μαζί με ένα ΟΜΜΜ….να μη πάει ξεροσφύρι ! <_<

http://www.in.gr/news/article.asp?lngEntit...mp;lngDtrID=252

Link to comment
Share on other sites

Γίνεται να έρθει για σεμινάριο?Θα χρειαστεί... <_<

Link to comment
Share on other sites

Το πρόβλημα της κρίσης (κατρακύλας) έχει να κάνει με Mercedes και όχι με το φαΐ <_<

Να υποθέσω πως 7 δεκαετίες δεν έκανε και.... γκουχουγκουχου... Ξέρετε :D

Link to comment
Share on other sites

«Αν ο Γιάνι δεν αντλεί ενέργεια από την τροφή και το νερό, θα πρέπει να βασίζεται σε άλλες πηγές ενέργειας που βρίσκονται γύρω του, όπως μεταξύ άλλων το φως του ήλιου» δήλωσε, λίγο προκλητικά ίσως, ο Ινδός νευρολόγος.

«Ως γιατροί δεν μπορούμε να κλείνουμε τα μάτια στα ενδεχόμενα, σε μια πηγή ενέργειας διαφορετική από τις θερμίδες» είπε.

τώρα κατάλαβα γιατί η γυναίκα μου παχαίνει χωρίς να τρώει <_<

Ευτερπηηηηηηη γρήγορα στη σπηλιά !! :D

Link to comment
Share on other sites

Το πρόβλημα της κρίσης (κατρακύλας) έχει να κάνει με Mercedes και όχι με το φαΐ :D

Να υποθέσω πως 7 δεκαετίες δεν έκανε και.... γκουχουγκουχου... Ξέρετε :D

με το διαλογισμό δεν έχεις ανάγκη από τέτοια πράγματα , η ένωση με τη συμπαντική αλήθεια προσφέρει άπειρη ηδονή , μεταξύ των άλλων , βεβαίως βεβαίως <_<

Link to comment
Share on other sites

με τον διαλογισμο και τις κοσμικες ενεργειες του συμπαντος εχω παντα το πορτοφολι γεματο,οδηγαω ferari 500h,το καλοκαιρι δεν χρειαζομαι διακοπες γιατι ταξιδευω με το μυαλο μου σε μαγευτικα τοπια,και δεν χαλαω μια εχω, για γυναικα την μονικα μπελουτσι,τελικα ειναι τοσο απλα τα πραγματα ολα θεμα μυαλου ειναι.

Link to comment
Share on other sites

Να λοιπον που βρηκαμε κ τον πρωτο " hybrid " Ανθρωπο!!! Οχι μονο δεν καταναλωνει αλλα δεν ...λερωνει κιολας! μουτρα ομως ε?!!? :)

Link to comment
Share on other sites

Να λοιπον που βρηκαμε κ τον πρωτο " hybrid " Ανθρωπο!!! Οχι μονο δεν καταναλωνει αλλα δεν ...λερωνει κιολας! μουτρα ομως ε?!!? :)

μη γελάς ! τα δικά μου τα έχεις δει ? :)

Link to comment
Share on other sites

Εχεις κ εσυ βουλα?! :) αν εχεις βουλα θα μπορουσες να ποσταρεις κ την φωτο σου...!!! :) Αλλιως δεν εισαι Hybrid! Αυτος εχει κ σταμπα-σημα γνησιότητας !!!! :)

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...