Jump to content

Recommended Posts

Θα είναι κανείς εκεί? ;)

http://www.apn.gr/music/live-athens/terrav...b-dylan-greece/

Link to comment
Share on other sites

εγώ λέω να πάω άμα έχω καταφέρει να βγάλω την ύλη της χημείας που δίνω στις 2 Ιουνίου...

Link to comment
Share on other sites

εγώ λέω να πάω άμα έχω καταφέρει να βγάλω την ύλη της χημείας που δίνω στις 2 Ιουνίου...

Διάβασε καλά την Οργανική ;)

Link to comment
Share on other sites

λες να φτιάξουμε ένα πανό aquazone... :hysterical::buttrock:;):thumbup:

Link to comment
Share on other sites

Αν δεν είχα κατέβει πρόσφατα αθήνα θα ερχόμουν.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Πήγε κανείς ;

Μόλις γύρισα... Καλός ο νεαρός :)

Δύο ώρες συναυλία, χωρίς διακοπές και παρ'όλα αυτά όλοι φύγανε με ένα παράπονο ότι δεν ακούσανε το Χ αγαπημένο τους κομμάτι. Αλλά με τέτοια δισκογραφία και τόσα κορυφαία κομμάτια πρέπει να παίζει 24ωρο για να μας καλύψει όλους.

Η φωνή του ήταν κουρασμένη, αλλά ούτως ή άλλως ποτέ δεν είχε φωνή... Πάντα είχε στυλ και αυτό δεν χάνεται!

Ο κόσμος αρκετός αλλά όχι τρομερά πράγματα. Πολλές οικογένειες, πολλοί άνω των 40 ετών αλλά και πάρα πολλοί νεαροί! Ανάμεσα στους νεαρούς υπήρχαν και πολλές και ενδιαφέρουσες νεαρές :D

Το όλο κλίμα ήταν για ουίσκι, οκλαδόν στο γκαζόν και χάσιμο στις νότες του Dylan Που έχουν γράψει (και συνεχίζουν να γράφουν) την δική τους ιστορία.

Επειδή εγώ δεν άκουσα το αγαπημένο μου κομμάτι, το βάζω εδώ... Όπως και να έχει έφυγα χαρούμενος!

(το κομμάτι είναι διασκευή καθότι δεν το βρήκα στο youtube το αυθεντικό)

Link to comment
Share on other sites

τελικά πήγα και εγώ...δεν ενθουσιάστηκα.Έμενα μου έδινε την εντύπωση ότι έκανε απαγγελία παρά τραγούδαγε.Ναι ποτέ δεν είχε φωνή αλλά όχι και σε αυτό το βαθμό.Επίσης συμφωνώ ότι έχει πάρα πολλά τραγούδια και δεν μπορεί να τα παίξει όλα σε ένα live αλλά δεν έπαιξε σχεδόν κανένα πολύ γνωστό....

Link to comment
Share on other sites

....Έμενα μου έδινε την εντύπωση ότι έκανε απαγγελία παρά τραγούδαγε.Ναι ποτέ δεν είχε φωνή αλλά όχι και σε αυτό το βαθμό.

Εδω δεν τραγουδαγε οταν ηταν νεος, τωρα θα τραγουδησει?

Μη ξεχνας οτι ειναι 70αρης. Αλλοι σε αυτην την ηλικία. μονο βηχουν. :)

Link to comment
Share on other sites

Ποτέ του δεν τραγούδησε πάντα έκανε απαγγελία.Αυτό τον έκανε ξεχωριστό.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...