Jump to content

5 εναντιον 8


Recommended Posts

τα γκριζα κορακια εκαναν και εχθες το καθηκον τους μολις ειδαν οτι πηγε να γινει το διπλο στο οακα ανελαβαν το χειρουργιο.καθαρο κοψιμο του αφανα πιανεται ποντος, το επιθετικο του μπατιστ φαουλ στον μιλος, το φτυσιμο του διαμαντιδη στον μιλος δεν το ειδε κανενας απο αυτους,και την μπαλα εξω καθαρα απο τον διαμαντιδη η μπαλα στον παο.κλπ κλπ κλπ εις υγειαν.

Link to comment
Share on other sites

τα γκριζα κορακια εκαναν και εχθες το καθηκον τους μολις ειδαν οτι πηγε να γινει το διπλο στο οακα ανελαβαν το χειρουργιο.καθαρο κοψιμο του αφανα πιανεται ποντος, το επιθετικο του μπατιστ φαουλ στον μιλος, το φτυσιμο του διαμαντιδη στον μιλος δεν το ειδε κανενας απο αυτους,και την μπαλα εξω καθαρα απο τον διαμαντιδη η μπαλα στον παο.κλπ κλπ κλπ εις υγειαν.

στο χωριο μου λενε της μικρης π***** τις φταινε οι τριχες. :buttrock:

Έγινε επεξεργασία - antonis t83
Link to comment
Share on other sites

χαΧΑχΑΧαΧΑχΑΧαχαχαχαχαχΑΧαΧαχαχαχαχ

Link to comment
Share on other sites

στο χωριο μου λενε της μικρης π***** τις φταινε οι τριχες. :buttrock:

τωρα αν ερθεις την κυριακη στο σεφ και σε δαγκωσω στο λαιμο θα φταιω εγω;

Link to comment
Share on other sites

Μετα από 5 μερες επαναλαμβανω την ιδια απαντηση...

Μετα απο ΟΛΑ τα στημενα που βγηκαν στη φορα ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ...

ακομα κι εγω που ειμαι μπασκετοφιλος μεχρι αηδιας...

ΞΕΝΕΡΩΣΑ....

Link to comment
Share on other sites

Μετα από 5 μερες επαναλαμβανω την ιδια απαντηση...

Ρε παιδια.. Αυτα που εγιναν στο ποδοσφαιρο εγιναν και στο μπασκετ και γενικα σε ολον τον Ολυμπιακο?

Link to comment
Share on other sites

τα γκριζα κορακια εκαναν και εχθες το καθηκον τους μολις ειδαν οτι πηγε να γινει το διπλο στο οακα ανελαβαν το χειρουργιο.καθαρο κοψιμο του αφανα πιανεται ποντος, το επιθετικο του μπατιστ φαουλ στον μιλος, το φτυσιμο του διαμαντιδη στον μιλος δεν το ειδε κανενας απο αυτους,και την μπαλα εξω καθαρα απο τον διαμαντιδη η μπαλα στον παο.κλπ κλπ κλπ εις υγειαν.

Δεν το είδα το παιχνίδι, αλλά διάβασα πως στην τέταρτη περίοδο έγινε ένα 33-10 υπέρ του ΠΑΟ. Διαιτητικό σπρώξιμο/φταίξιμο/λάθος είναι αυτό το επιμέρους σκορ? Ξαναλέω πως δεν το είδα το παιχνίδι, αλλά αν από την διαιτησία έγινε αυτό το 33-10 τότε δεν μιλάμε για σπρώξιμο ή σφαγή... Μιλάμε για τεράστιο σκάνδαλο!

Link to comment
Share on other sites

Στο μπάσκετ που γίνονται πάρα πολλές φάσεις πολύ γρήγορα και είναι άθλημα επαφής, είναι πανεύκολο να βρεις 5 φάσεις για να πεις ότι αδικήθηκες. Τώρα για όσους αναζητούν τα πραγματικά αίτια της χθεσινής ήττας ας κοιτάξουν προς τον πάγκο εκεί δίπλα στα νερά :buttrock:

Link to comment
Share on other sites

Στο μπάσκετ που γίνονται πάρα πολλές φάσεις πολύ γρήγορα και είναι άθλημα επαφής, είναι πανεύκολο να βρεις 5 φάσεις για να πεις ότι αδικήθηκες. Τώρα για όσους αναζητούν τα πραγματικά αίτια της χθεσινής ήττας ας κοιτάξουν προς τον πάγκο εκεί δίπλα στα νερά :buttrock:

:blush:

Link to comment
Share on other sites

Γιατι παντα στους ολυμπιακους τους φταιει η διαιτησια αν χασουν? :buttrock:

Link to comment
Share on other sites

Γιατι παντα στους ολυμπιακους τους φταιει η διαιτησια αν χασουν? :buttrock:

λογω ποστ 2 :blush:

Link to comment
Share on other sites

Γιατι παντα στους ολυμπιακους τους φταιει η διαιτησια αν χασουν? :buttrock:

Έτσι τους μάθανε χρόνια τώρα. Να βλέπουν με παρωπίδες και όποτε χάνουν να ''αδικούνται''.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά αν και δεν είμαι Ηρακλής, θα ήθελα να ρωτήσω το ξέρετε ότι έπεσε? Το ξέρετε ότι στην Θεσσαλονίκη 3 μέρες γίνονται συνεχόμενες πορείες 10,000 ατόμων?Ξέρετε γιατί έπεσε?Μήπως ξέρετε τι περιέχουν οι φάκελοι των δύο παραπάνω ψευτό-ομάδων που αναφέρετε αλλά παραμένουν εκεί που είναι.

Επιτέλους ελπίζω να ξυπνήσετε κάποιοι και να σταματήσετε να υποστηρίζεται κάτι σάπιο το οποίο έχει καταστρέψει κάτι που κάποιοι αγαπούσαν.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά αν και δεν είμαι Ηρακλής, θα ήθελα να ρωτήσω το ξέρετε ότι έπεσε? Το ξέρετε ότι στην Θεσσαλονίκη 3 μέρες γίνονται συνεχόμενες πορείες 10,000 ατόμων?Ξέρετε γιατί έπεσε?Μήπως ξέρετε τι περιέχουν οι φάκελοι των δύο παραπάνω ψευτό-ομάδων που αναφέρετε αλλά παραμένουν εκεί που είναι.

Επιτέλους ελπίζω να ξυπνήσετε κάποιοι και να σταματήσετε να υποστηρίζεται κάτι σάπιο το οποίο έχει καταστρέψει κάτι που κάποιοι αγαπούσαν.

Ο Ηρακλης επεσε λενε απο χρεη,εγω ειμαι μαζι με τους φιλαθλους του Ηρακλη!γιατι δεν κοιτανε και τις αλλες ομαδες που ειχανε χρεη?

Link to comment
Share on other sites

Γιατί για τις 3 ομάδες τις Αθήνας βγαίνουν άρθρα καινούργια και δεν χρωστάνε.

Ο ηρακλής δεν έπεσε από χρέη.

Link to comment
Share on other sites

Απο τι επεσε?μαλλον δεν εχω καταλαβει σωστα... :buttrock:

Link to comment
Share on other sites

Έτσι τους μάθανε χρόνια τώρα. Να βλέπουν με παρωπίδες και όποτε χάνουν να ''αδικούνται''.

Το ιδιο θα ισχυριστω εγω για σας στο παιδοσφαιρο..........

Εγω ομως εχω να πω πως χωρις προπονητη ομαδα δε γινεται.

Και ο ΟΣΦΠ το εχασε το παιχνιδι επειδη εχει πολυ μικρο προπονητη για το ονομα του.

Γνωμη μου :buttrock:

Link to comment
Share on other sites

Το ιδιο θα ισχυριστω εγω για σας στο παιδοσφαιρο..........

Εγω ομως εχω να πω πως χωρις προπονητη ομαδα δε γινεται.

Και ο ΟΣΦΠ το εχασε το παιχνιδι επειδη εχει πολυ μικρο προπονητη για το ονομα του.

Γνωμη μου :buttrock:

Το παιχνίδι το έχασε παρασκηνιακά φέτος.Είχε και άλλες φορές αναταραχές και μικρά ονόματα.

Link to comment
Share on other sites

Το παιχνίδι το έχασε παρασκηνιακά φέτος.Είχε και άλλες φορές αναταραχές και μικρά ονόματα.

Αφου δεν ειχε την βοηθεια φετος,φανηκε η δυναμικη της ομαδας.

Link to comment
Share on other sites

Θα ηθελα να ρωτησω κατι αλλο......οταν βλεπουμε τις διαφημίσεις του ΟΠΑΠ που στο τελος λενε :"""" Ο.Π.Α.Π!!! Δεν αφηνουμε ΤΙΠΟΤΑ στην τυχη""" Τι συμπερασμα βγαζετε εσεις?! :buttrock: Γιατι εγω πιστευω πλεον οτι στα αποδυτήρια-ολων των αθληματων-που παιζει ΤΖΟΓΟΣ....... υπαρχει ΚΑΙ ΣΚΗΝΟΘΕΤΗΣ...εκτος απο το λοιπο team -γιατρων-προπονητων κτλ!!! :wootwoot:

Παναθηναϊκος ειμαι btw, για να μην μου πειτε οτι παραπονιεμαι οπως κανουν τωρα οι φιλοι μας οι ολυμπιακοι! :bowdown: Αλλα εγω σαν παναθηναϊκος αυτο που λεω παραπανω αρχισα να το πιστευω απο την εποχη του Ευθυμιάδη αν θυμαστε καποιοι τι ειχε γινει! κ τωρα που ειμαι πρωταθλητης στο ποδοσφαιρο κ που θα ειμαι ξανα φετος κ στο μπασκετ( :wacko::thumbup::hysterical: ) ΔΕΝ το ξεχναω ουτε προσπαθω να το ξεχασω.......! Το ξερω κ ειμαι σιγουρος οτι ειναι ΟΛΑ ΣΤΗΜΕΝΑ...ΔΕΝ γενετε να αφηνουν τοσα εκατομμυρια που παιζονται στο στοιχημα κ στον υπολοιπο τζογο να πηγαινουν ΤΥΧΑΙΑ δεξια κ αριστερα!!! Κ στοιχεια να μου φερουν -ΔΕΝ ΠΡΟΚΕΙΤΕ ΝΑ ΤΟ ΠΙΣΤΕΨΩ ΠΟΤΕ!! :blush:

Έγινε επεξεργασία - PsyTrancer
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...