Jump to content

Ζευγάρωμα Μονομάχων


Kouman

Recommended Posts

επρεπε να εχεις καπακι ;)

Link to comment
Share on other sites

Οι άλλες δύο απεβιώσαν αφού πήδηξαν έξω απ'το νερό και τις βρήκα στο πάτωμα μετά από ώρα.

;)

:D:blush::thumbup:

Link to comment
Share on other sites

:blush:

:thumbup::D:D

Το λυπηρο δεν ειναι οτι εγινε απλα.

Το λυπηρο ειναι οτι εγινε εις γνωση του ιδιοκτητη οτι θα συμβει.

Μάλιστα, ο μονομάχος σου, μπορεί να κυνηγήσει μέχρι θανάτου τις μονομαχίνες!

Και τα λίγα λίτρα που έχεις βοηθούν πολύ σε αυτό!!! :hysterical: ....

επισης οι μονομαχοι θελουν καπακι ;)

Και το να μη σου πετύχει μία αναπαραγωγή δεν είναι κάτι τρομακτικό, αλλά πολύ φοβάμαι μη θρηνήσεις ψαράκια.

Χρειάζεσαι λίγη μελέτη ...

Κοίτα, απ'την αρχή έδωσα σε όλους να καταλάβετε ότι δεν ξέρω πράγματα πολλά και μετέπειτα ότι ούτε έχω σκοπό να εμβαθύνω στο αντικείμενο. Περνάει η ώρα μου απλά, έχω άλλα χόμπι πιο σημαντικά για μένα. Οπότε αυτά που μου γράφεις τα χαρακτηρίζω "επιστημονικά" για έναν αδαή. :D Όσο μου ζήσουν τα ψαράκια, με τους μονομάχους έχω μεγαλύτερη επιτυχία από χρυσόψαρα που μου πέθαιναν πολύ γρήγορα. Είμαι και ψαράς στη θάλασσα, μη μου ζητάς να μεταχειριστώ ψάρια πολύ καλύτερα από αυτά που πιάνω. (black humor)

Έγινε επεξεργασία - delta66
Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

καλησπερα εμενα ζευγαρωσαν οι μονομαχοι μου κ σημερα ειδα τα μωρακια αυτο ομωσ που δεν γνωριζω ειναι ποτε θα μπορουν να κολυμπισουν μονα τους για να βγαλω εξω τον πατερα κ ποτε μπορω να τα μεταφερω στο μεγαλο ενυδρειο μου για να μεγαλωσουν σωστα??

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Βιολέτα αν και δεν έχει νόημα να απαντήσω μετά απο ενα μήνα θα το κάνω μήπως και χρησιμεύσει σε κάποιον άλλον αργότερα. Καλό θα ηταν ο πατέρας να μείνει όσο παραπάνω γίνεται,αυτο έχει να κάνει αποκλειστικά με τις αντοχές του. Οταν εξαντληθεί και κοιμηθεί (μετά απο 2-3 μέρες απο τη γέννα) το πιο πιθανό οταν ξυπνησεί είναι να μη θυμάται οτι ειναι δικά του και να τα φάει. Τα μικρά απ' οταν πάρουν την οριζότια θέση είναι ικανά να κολυμπίσουν χωρις να σημαίνει οτι και σε αυτή τη περίοδο δε θα έχουμε απώλειες. Φαντάζομαι πως τώρα σιγα σιγα τα μικρα σου θα έχουν αρχίσει να παίρνουν χρώμα!καλη επιτυχία!!

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...