Jump to content

Coral Beauty Angei


kwstas arta 13

Recommended Posts

παιδια καλησπερα.τελικα ειναι ασφαλες το ψαρακι για reef;γιατι εχω δει να υπαρχει σε πολλα ενυδρεια.

Link to comment
Share on other sites

Κανένα αγγελόψαρο δεν είναι reef safe αργά η γρήγορα θα υποτροπιάσει

Την ίδια άποψη και απο εμένα,πάντως σαν ψάρι ειναι πανέμορφο με χαρακτήρα,σε προσωπικη εμπειρία,σχεδον 2 χρονια στο ενυδρείο ήταν άγγελος και δεν είχε δείξει την παραμικρή ύποπτη συμπεριφορά :)

Link to comment
Share on other sites

Το συγκεκριμένο ψάρι αν και αγγελόψαρο συνήθως δεν πειράζει τίποτε.Το έχω διαπιστώσει και εγω.

Link to comment
Share on other sites

τελικα να το βαλω η οχι;εχει να κανει κ με τον χαρακτηρα του καθε ψαριου,δηλαδη τι ψαρι θα μου τυχει;

Link to comment
Share on other sites

τελικα να το βαλω η οχι;εχει να κανει κ με τον χαρακτηρα του καθε ψαριου,δηλαδη τι ψαρι θα μου τυχει;

Θεωρητικά η σωστή απάντηση είναι να μην το βάλεις.Απο εκεί και πέρα η ερώτησή στον επίλογό σου, απαντήθηκε μόλις απο εσένα.

Link to comment
Share on other sites

τελικα να το βαλω η οχι;εχει να κανει κ με τον χαρακτηρα του καθε ψαριου,δηλαδη τι ψαρι θα μου τυχει;

Oλα κυλουν ομαλα..........και ξαφνικα γυρναει ο διακοπτης,ξυπνας ενα πρωι,και το βλεπεις να σου ροκανιζει αυτη την πανεμορφη ακροπορα.

Και ψαχνεις για παγιδες και αποχες,και κανεις ενα ενυδρειο ανω κατω μεχρι να το πιασεις.Και φυσικα δεν πιανεται αμεσως.Θα χρειαστει να γινει πολλες φορες ανω κατω το ενυδρειο.............

Φερε λοιπον το σκηνικο στο μυαλο σου και πραξε.

Και να σου πω πως δε μιλω μονο για pygmy αγγελοψαρα,καθως πολλες φορες ουτε με tang δεν μπορεις να εισαι σιγουρος.

Link to comment
Share on other sites

Oλα κυλουν ομαλα..........και ξαφνικα γυρναει ο διακοπτης,ξυπνας ενα πρωι,και το βλεπεις να σου ροκανιζει αυτη την πανεμορφη ακροπορα.

Και ψαχνεις για παγιδες και αποχες,και κανεις ενα ενυδρειο ανω κατω μεχρι να το πιασεις.Και φυσικα δεν πιανεται αμεσως.Θα χρειαστει να γινει πολλες φορες ανω κατω το ενυδρειο.............

Φερε λοιπον το σκηνικο στο μυαλο σου και πραξε.

Και να σου πω πως δε μιλω μονο για pygmy αγγελοψαρα,καθως πολλες φορες ουτε με tang δεν μπορεις να εισαι σιγουρος.

Μονο αν εχει κατι αιωνες να τους βαλης φαγητο και αν οι βραχοι σου δεν εχουν ζωη αλγες σφογγαρια θα παικτη το πιο πανω σκηνικο.

Link to comment
Share on other sites

το να παιζεις με τις πιθανοτητες δεν ειναι και οτι το καλυτερο,αλλωστε ειναι κριμα να παει τσαμπα υπομονη 9 μηνων.σας ευχαριστω ολους παντως. :)

Link to comment
Share on other sites

Μονο αν εχει κατι αιωνες να τους βαλης φαγητο και αν οι βραχοι σου δεν εχουν ζωη αλγες σφογγαρια θα παικτη το πιο πανω σκηνικο.

Oτι πεις καλε μου φιλε :)

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...