Jump to content

Love Story


khilan

Recommended Posts

Έχω ένα 20+ λίτρο με ένα 3 πανέμορφους μονομάχους 1 αρσενικό και 2 θηλυκά .

Το ενυδρείο είναι χωρισμένο στη μέση με ειδικό διαχωριστικό που αγόρασα από ενυδρειακο κατάστημα . Πριν 2 μέρες η μια από της μονομαχινες ήταν πολύ ανήσυχη , όρχησε να πηδά το διαχωριστικό και να βρίσκετε στο μέρος του αρσενικού . Από φόβο μήπως έχω απώλειες και με το σκεπτικό ότι δεν είμαι έτοιμος για γέννες την έβγαζα κατευθείαν . Έλα μου όμως που μια φορά μου ξέφυγε …. τα αποτελέσματα …. :helpsmilie: :

09082010285k.th.jpg

Η φωλιά με τα αυγά

10082010288.th.jpg

Ουρίτσες :)

06082010279.th.jpg

Το ενυδρείο

Link to comment
Share on other sites

:):helpsmilie::helpsmilie:
Link to comment
Share on other sites

:):helpsmilie::helpsmilie:

sorry φιλε για την ερωτηση που θα κανω.1ων μπραβο για την αναπαραγωγη των betta σου & 2ων σε ποιο πετσοπ βρηκες τετοιο διαχωριστικο?

Link to comment
Share on other sites

ειδες τελικα? σαν θελει η νυφη και ο γαμπρος, τυφλα.........

συχγαρητηρια!!!

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ παιδιά ,το διαχωριστικό το βρήκα στο πετ σιτι της Βάρης αλλά δεν νομίζω να to βρεις εκεί το συγκεκριμένο μαγαζί είναι λίγο παρατημένο. Από τύχη και μόνο το βρήκα , το διαχωριστικό είναι πλαστικό και είναι μάρκας Marina ψάξε σε κάνα e-shop

Link to comment
Share on other sites

Συγχαρητήρια. Φίλτρο σαν να μη βλέπω... Υπάρχει?

Link to comment
Share on other sites

Και βέβαια υπάρχει ένα JBL i80 με τίγκα βιολογικό υλικό της JBL και με ρυθμιζόμενη ροη, κανονικά το σπρέι μπαρ είναι το μισό στη μια πλευρά το μισό στην άλλη το έχω βγάλει όμως το μισό για να μην χαλάσει η φωλιά . Τώρα που βγήκαν από το αυγό να το βάλω λες ? είναι η 3 μέρα

Απλά με το μαύρο χαρτόνι χάνετε λίγο είναι στην αριστερή γωνία

Έγινε επεξεργασία - khilan
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ παιδιά , ξέρει κανείς πότε μπορώ να αρχίσω να ταΐζω ? πήρα το σετ της JBL για αρτεμια(ακριβό αλλά σκέφτηκα ότι είναι κάτι που θα μείνει ) έκανα μια φουρνιά αλλά δεν τα άγγιξαν , και επειδή ήδη έχει βρομίσει ο βυθός και δεν θέλω να επιβαρύνω την βιολογία με ψόφιες αρτεμιες, γιατί δεν μπορώ να κάνω σκούπα αφού έχει παντού μικρά, ξέρει κανείς πότε θα αρχίσουν να τρώνε αρτεμια ?ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...