Jump to content

ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ ΦΙΛΤΡΟ


stamosford

Recommended Posts

γεια σας παιδια! ενδιαφερομαι για 1 εξωτερικο φιλτρο fluval η eheim πιο μου προτεινετε και γιατι?

Link to comment
Share on other sites

γεια σας παιδια! ενδιαφερομαι για 1 εξωτερικο φιλτρο fluval η eheim πιο μου προτεινετε και γιατι?

ενα 2213

1) γιατι ειναι eheim

2)γιατι κανει για τα λιτρα σου

3) γιατι εχω ενα για πουλημα :):D:rasp:

Link to comment
Share on other sites

geosid +1

Και ξεμπέρδεψες για την υπόλοιπη ζωή σου

Link to comment
Share on other sites

μαλιστα μαλλον για eheim 2213 με βλεπω. οσον αφορα το τι υλικα να βαλω μεσα εχω ηδη δυο λιτρα siporax και ενυδρειακο υαλοβαμβακα στο εσωτερικο που δουλευω μεχρι τωρα. ο eheim 2213 χωραει και κατι ακομα και αν ναι τι προτεινετε?

Link to comment
Share on other sites

Γεμισε το με substart και καθαρισες :)

Link to comment
Share on other sites

μαλιστα μαλλον για eheim 2213 με βλεπω. οσον αφορα το τι υλικα να βαλω μεσα εχω ηδη δυο λιτρα siporax και ενυδρειακο υαλοβαμβακα στο εσωτερικο που δουλευω μεχρι τωρα. ο eheim 2213 χωραει και κατι ακομα και αν ναι τι προτεινετε?

Ο κάδος του 2213 εχει χωριτικότητα 3 λίτρα αρα σε πέρνει να βάλεις λίγο ακόμα βιολιγικό ή σφουγκάρια :)

Link to comment
Share on other sites

Ο κάδος του 2213 εχει χωριτικότητα 3 λίτρα αρα σε πέρνει να βάλεις λίγο ακόμα βιολιγικό ή σφουγκάρια :D

καλύτερα πρώτα να το πάρει και μετά να το γεμίσει γιατί το siporax κάθετε διαφορετικά από το substrat. Σίγουρα από προσωπική εμπειρία εκεί που χωράει 1 λίτρο substrat δε χωράει 1 λίτρο siporax :)

Link to comment
Share on other sites

Tetratec EX600 η EX700 χωρης δευτερη σκεψη , μακραν καλητερα απο τα eheim

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...