Jump to content

το νεο μου θαλασσινο !!!!!!!!!


jimmis1974

Recommended Posts

και μερικες φρεσκες φωτο απο την τωρινη κατασταση του ενυδρειου με το sump που δουλευει περιπου 2 μηνες τωρα .

Και ενα

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Ενα φρεσκο βιντεο που εβγαλα πριν λιγο , με μια ολικη αλλαγη στην διαμορφωση του βραχου.
ο οποιος βγηκε ολος εκτος ενυδρειου και καθαριστικε απο πρασινη αλγη και μπηκε σε ευθεια γραμμη στο κεντρο του ενυδρειου ωστε να μην ακουμπαει πια στο πισω τζαμι και να υπαρχει και κυκλοφορια εκει.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

σουπερ φιλε μου,,,,να το χαιρεσαι,,,,οι ευχες των παιδιων οταν προτοαρχισες ''επιασαν'' τοπο,,,,,,,,,,,,,

Link to comment
Share on other sites

Ωραίο , καθαρό , πολύ ωραίος φωτισμός!

Κατα της γνώμη μου κράτα καθαρή και την πλάτη!

ευχαριστω , οσο για την πλατη εχει γεμησει κοραλινη ολη !! δεν ειναι τοσο ευκολο να την καθαρισω , οχι οτι δεν καθαριζεται , με ενα ξυραφακι φευγει αερας αλλα ειναι πολυ και θα γεμησει τριματα ο αραγωνιτη και δεν θελω κατι τετοιο.

Link to comment
Share on other sites

Πολυ όμορφο ενυδρειο και το στήσιμο του βράχου πολυ καλο!!! Μια ερώτηση το πορτοκαλί ψαρακι με τη μαύρη ουρά είναι μολυ; η κάνω λάθος ;

Link to comment
Share on other sites

Πολυ όμορφο ενυδρειο και το στήσιμο του βράχου πολυ καλο!!! Μια ερώτηση το πορτοκαλί ψαρακι με τη μαύρη ουρά είναι μολυ; η κάνω λάθος ;

ευχαριστω , ναι ειναι μολυ ^_^ , το εχω καπου 4 με 5 μηνες .

Link to comment
Share on other sites

Πολύ καλό το ενυδρείο!!

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...