Jump to content

Κατασκευή ενυδρείου


mozz

Recommended Posts

Γεια σας παιδιά λέω να φτιάξω ένα ενυδρείο μεγάλο μόνος μου αλλά δεν ξέρω πως να το κάνω.Δώστε λίγες πληροφορίες αν γίνεται.Σας ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Πόσο σου κόστισε;Υπάρχει περίπτωση να ανοίξει τρύπα εκεί που τα κόλλησες και να χυθεί όλο το νερό;Τις τρύπες γιατί της έκανες;Για τα καλώδια;Την σηληκώνη αν δεν την κόψω υπάρχει κάποιο πρόβλημα;

Μπορείς να μου αξηγήσεις κι όλας με λίγο αναλυτικές οδηγίες αν δεν σου γίνομαι βάρος;Σε ευχαριστώ για την υπομονή σου.

Link to comment
Share on other sites

πασιαμ ειναι πολυ μεγαλη αποφαση και αν δεν εχεις καποια εμπηρια απο καποια κατασκευη μικροτερου ενυδριου δεν θα στο συνηστουσα... θελει καποιο εμπηρο σηγουρα διπλα σου και πολυ μα πολυ διαβασμα! μην κοιτας εμενα τον τρελο που ειπα να το δοκιμασω και οτι μου βγει! κοιτα προσεκτικα τα βηματα που εκανα .... κανε μια ερευνα αγορας..... τζαμια ρονταρισμενα... γραψτα ολα σε ενα χαρτι και ψαξε τιμες! εγω επιδη ηθελα ολα τα γουστα μεσα μου βγηκε ακριβουτσικο.1,500 περιπου αλλα.... 4 τ5 ντιμαριζομενες- αυτοματη αναπληρωση νερου...επιπλεον κυκλωφοριτες μεσα... ηλεκτρολογικο πινακα...απ ολα τα γουστα .. παρε αποφαση και εδω ειμαστε ολοι να σε βοηθησουμε. αλλα στο ξαναλεω, πρεπει να ειναι καποιος εμπηρος διπλα σου

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...