Jump to content

Φοβαμαι υβριδισμο


kixlidatos

Recommended Posts

Αδελφια Αφρικανοι καλη σας μερα.Εχω ενα ζευγαρι Plaridochromis phenochilus mdoka,και εναν μπακουρι Fryeri.Χθες παρατηρησα πολυ εντονα,ο μπακουρις να κυνιγα πολυ εντονα την θηλυκια για ζευγαρωμα.Ειχαι παρει και τα εντονα χρωματα του,και γινωταν χαμος στο ενυδρειο.Ολα αρχισαν μετα απο τα 30αρια χθες επεσε σε 26 βαθμους.Υπαρχει περιπτωσει να...............

Τα φωτασας αδελφια. :)

Link to comment
Share on other sites

Αδελφια Αφρικανοι καλη σας μερα.Εχω ενα ζευγαρι Plaridochromis phenochilus mdoka,και εναν μπακουρι Fryeri.Χθες παρατηρησα πολυ εντονα,ο μπακουρις να κυνιγα πολυ εντονα την θηλυκια για ζευγαρωμα.Ειχαι παρει και τα εντονα χρωματα του,και γινωταν χαμος στο ενυδρειο.Ολα αρχισαν μετα απο τα 30αρια χθες επεσε σε 26 βαθμους.Υπαρχει περιπτωσει να...............

Τα φωτασας αδελφια. :)

Είναι πιθανόν.Το fryeri είναι μόνο του ;Εχε υπόψιν οτι ολα αυτά τα ψάρια πάνε χαρέμια για να σπάζει η επιθετικότητα τους.

:P

Υ.Γ. Περιμένουμε παρουσίαση του ενυδρείου

Έγινε επεξεργασία - ΣΩΚΡΑΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
Link to comment
Share on other sites

Είναι πιθανόν.Το fryeri είναι μόνο του ;Εχε υπόψιν οτι ολα αυτά τα ψάρια πάνε χαρέμια για να σπάζει η επιθετικότητα τους.

:P

Υ.Γ. Περιμένουμε παρουσίαση του ενυδρείου

Ναι Κ Γεωργιου,ειναι το μονο ψαρι που ειναι μονοτου.Το εμαθα πολυ καλα,αλλα λαθος ξεκινισα,και τωρα δεν εχω πολλα περιθωρια να κανω κατι.Παντος μεχρι στιγμης ολα πανε καλα.Ψαχνω απεγνωσμενα μια θηλυκια,μπας και ηρεμισει λιγο.Ελπιζω τωρα που φερνουν ψαρια τα μαγαζια να βρω καμια αντιστοιχου μεγεθους.

Σας ευχαριστω πολυ :)

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...