Jump to content

Γεμισμα μπουκαλες Co2


Recommended Posts

Ξερει καποιος που μπορω να γεμισω της μπουκαλες μου και να ειναι ανοιχτα Σαββατο?

H Οlympia ειναι κλειστα,οποτε καπου αλλου εντος Αττικης...

Η Revival μου ειπε οτι δεν γεμιζει επι τοπου CO2 και οτι αφηνω τις μπουκαλες μου και περνω δικες τους γεματες...

Link to comment
Share on other sites

Ξερει καποιος που μπορω να γεμισω της μπουκαλες μου και να ειναι ανοιχτα Σαββατο?

H Οlympia ειναι κλειστα,οποτε καπου αλλου εντος Αττικης...

Η Revival μου ειπε οτι δεν γεμιζει επι τοπου CO2 και οτι αφηνω τις μπουκαλες μου και περνω δικες τους γεματες...

Γενικά μπορείς να τις γεμίσεις και σε πεδία paintball που κατά κύρια βάση είναι ανοιχτό σαββατοκύριακο και μόνο…

Link to comment
Share on other sites

Εκτος οτι δεν ξερω πεδια για paintball κοντα μου (Πειραιας) ειναι λιγο δυσκολο να γυρναω με τις μπουκαλες απο βουνο σε βουνο για να τους βρω. Επισης νομιζω οτι δεν θα εχουν μαζι τους τον εξοπλισμο για να γεμισουν 3 δικιλες, αλλα ποτε δεν ξερεις...

Link to comment
Share on other sites

Από εξοπλισμό έχουν!! Τώρα τα ποιο κοντινά σου είναι : δίπλα στο αεροδρόμιο ένα στην Κάτζα στην αττική οδό και ένα κοντά στην γέφυρα τις Βαρυμπόμπης

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Σίγουρα έχουν, Ιδικά τα πιο οργανωμένα. Κι εκείνοι επιτόπου γεμίζουν. Απλά πλέον χρησιμοποιούν τον ατμοσφαιρικό αέρα. Αν δεν κάνω λάθος όμως γιατί τότε που χρησιμοποιούσα co2 στο paintball είχα ακούσει ότι μπορεί να σου γεμίσουν και σε κατάστημα με πυροσβεστήρες.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Σήμερα έφαγα τον κόσμο να βρω να μου γεμίσουν τη μπουκάλα επί τόπου co2 στην Αθήνα και κανένας δεν μου γέμιζε επιτόπου. Κάπου συγκεκριμένα που να την γεμίζουν στην Αθήνα. Όσο πιο κοντά Παγκράτι ή προς Ηλιούπολη τόσο το καλύτερο.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...