Jump to content

Oξυρρυγχος


oranda

Recommended Posts

θα παρακαλουσα τα σε συνεργασια καταστηματα του forum αν εχουν μικρους οξυρρυγχους προς πωληση,ας κανουν ενα post να μου πουν.

sturgeonca7.jpg

Έγινε επεξεργασία - oranda
Link to comment
Share on other sites

θα παρακαλουσα τα σε συνεργασια καταστηματα του forum αν εχουν μικρους οξυρρυγχους προς πωληση,ας κανουν ενα post να μου πουν.

sturgeonca7.jpg

34198[/snapback]

Auta ta panemorfa psaria ta onomazoun Sterlet, ta exoun ta perissotera Gemanika magazia kai ta pouloun mono se katoxous pou exoun limnes. Logo ton terastio diastaseon pou f8anoun.Epeiseis einai psaria kruou nerou fulisixa kai sumbionoun arista me ta Koi.

Link to comment
Share on other sites

και λιμνη και ΚΟΙ εχουμε,οξυρρυγχους δεν εχουμε ἠ sterlet ή beluga ή sturgeon δεν ξερω αν εισαι στην Ελλαδα ή στην Γερμανια,αλλα απο Γερμανια μαλλον δεν θα φτασουν μεχρι εδω ζωντανα.

Link to comment
Share on other sites

αν και η Σαλαμινα μου "πεφτει" λιγο μακρια,δεν νομιζω οτι θα εχουν μικρα του ειδους,γιατι πρεπει αυτο το ενυδρειο να ειναι για επιδειξη σε ασχετο μαγαζι για ενυδρεια.

(αν θελεις μια μικρη συμβουλη απο πρωην επαγγελματια φωτογραφο,να κοιτας τι φωτογραφιζεις,ετσι ωστε να αποφευγεις τετοιου ειδους αντανακλασεις,που μπερδευουν το θεμα).

Link to comment
Share on other sites

Δεν εναι μαγαζι ειναι η μαντρα του σπιτιου για τις αντανακλασεις το ξερω απλα ειχα τον νου μου στην κινηση τους και την πατησα ;)

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...