Jump to content

Μινι εξωτερικο φιλτρο


gante

Recommended Posts

Καλημερα εχω ενα nano cube 30l και θελω να βαλω ενα εξωτερικο φιλτρο αλλα το ποιο μικρο σε ογκο. Ψαχνοντας στο internet βρηκα αυτο.

Aquarium Mini External Filter 200L/H Max.60L

post-15895-1287560706_thumb.jpgpost-15895-1287560734_thumb.jpgpost-15895-1287560756_thumb.jpg

Ειναι Κινεζικο αλλα δεν ξερω ποσο αξιοπιστο ειναι, μηπος κανεις το ξερει ή το εχει δει σε καταστημα στην Ελλαδα? Αν οχι τι αλλο αντιστοιχο υπαρχει? και τι μου προτεινεται?

Ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Έχω το αυθεντικό ιταλικό Eden 501 εδώ και ένα χρόνο σε 50 λίτρα και είναι πολύ καλό. Το πήρα απο ebay.

Link to comment
Share on other sites

Σε τι τιμη ειναι αυτο??

Αν θυμάμαι καλά, 30 Ευρώ μαζί με τα μεταφορικά από Γερμανία.

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα εχω ενα nano cube 30l και θελω να βαλω ενα εξωτερικο φιλτρο αλλα το ποιο μικρο σε ογκο. Ψαχνοντας στο internet βρηκα αυτο.

Aquarium Mini External Filter 200L/H Max.60L

post-15895-1287560706_thumb.jpgpost-15895-1287560734_thumb.jpgpost-15895-1287560756_thumb.jpg

Ειναι Κινεζικο αλλα δεν ξερω ποσο αξιοπιστο ειναι, μηπος κανεις το ξερει ή το εχει δει σε καταστημα στην Ελλαδα? Αν οχι τι αλλο αντιστοιχο υπαρχει? και τι μου προτεινεται?

Ευχαριστω

το πήρα σήμερα παιδιά 30ευρο

Link to comment
Share on other sites

το πήρα σήμερα παιδιά 30ευρο

Απόποπυ το πήρες??

Πως το βλεπεις??

Θορυβο κανει??

Δωσε μας χαρακτηριστικά.

Link to comment
Share on other sites

http://www.resun-china.com/en/ProductInfo....mp;ProClass=124

Εχω το συγκεκριμενο περιπου ενα χρονο σε ενα 54λιτρο και τα παει μια χαρα.Στον ενα θαλαμο εβγαλα τον ανθρακα και το μακαρονι που ειχε και εβαλα substand pro.

Το φιλτρο ανταπεξερχεται μια χαρα στα καθηκοντα του.... :)

Link to comment
Share on other sites

το πήρα από ένα pet shop από θεσ/νικη αλλά εσταζε και το πήγα πίσω από δευτέρα θα μ φέρει άλλο και θα σας πω :)

Link to comment
Share on other sites

ΑΠΠΠΠΠ!! :D Το εχει δει κανεις αθηνα ή μονο απο εξω γινεται παραγγελια? στο 54αρι μου θα τα σπαει!(αντικαθιστώντας το εσωτερικο=περισσοτερος χωρος-κ θα κανει καλυτερη δουλεια-λογικα!) :)

Link to comment
Share on other sites

ρύθμιση ροής έχει? με ενδιαφέρει και μένα για το 30λ μονομαχοενυδρείο μου.Μάλιστα έψαχνα και εγώ πριν από λίγο καιρό στην Αθήνα για τέτοιο φίλτρο αλλά δεν είχα βρει πουθενά όποιος έχει βρει ας μας πει. :)

Link to comment
Share on other sites

το φιλτρο παιδια ειναι μια χαρα τρεχει σε ενα 60λ δεν εχει βανακια και δεν εχει ρυθμιση για τη ροη του νερου αλλα ειναι οτι πρεπει για μικρα ενυδρεια :)

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...