Jump to content

Καινούργιες φώτο απο το φυτεμένο σκαλαροενυδρειο μου.


GXSARA

Recommended Posts

Παρατηρησα αν δεν κανω λαθος οτι το ενυδρειο σου ειναι διπλα στο καλοριφερ,επιτρεπετε να το εχουμε κοντα?

Το ρωταω γιατι εχω εχω και εγω χωρο κοντα σε καλοριφερ αλλα το απεφυγα,παρολο που ηταν καλυτερη σαν θεση!

Link to comment
Share on other sites

;) πινακας ζωγραφικης! φυτεμα τελειο, φωτισμος ο ιδανικος!! φιλε να το χαρεις και ευχαριστω για τις ομορφες εικονες! μου γεμισε το ματι!!!
Link to comment
Share on other sites

Παρατηρησα αν δεν κανω λαθος οτι το ενυδρειο σου ειναι διπλα στο καλοριφερ,επιτρεπετε να το εχουμε κοντα?

Το ρωταω γιατι εχω εχω και εγω χωρο κοντα σε καλοριφερ αλλα το απεφυγα,παρολο που ηταν καλυτερη σαν θεση!

κανονικα δεν ειναι σωστο αλλα 4 χρονια δεν εχω προβλημα. γιατι δεν ειναι πισω απο το ενυδρειο ειναι στα πλαγια .και ο ζεστος αερας ειναι πιο ελαφρυς και παει προς τα πανω..ουτε διαφορα θερμοκρασιας στο ενυδρειο βλεπω ουτε στα τζαμια.βεβαια δεν ειναι τα παλια σωματα που δουλευουν ολη την ωρα.

Link to comment
Share on other sites

;) πινακας ζωγραφικης! φυτεμα τελειο, φωτισμος ο ιδανικος!! φιλε να το χαρεις και ευχαριστω για τις ομορφες εικονες! μου γεμισε το ματι!!!

thank u για τα καλα λογια.

Link to comment
Share on other sites

κανονικα δεν ειναι σωστο αλλα 4 χρονια δεν εχω προβλημα. γιατι δεν ειναι πισω απο το ενυδρειο ειναι στα πλαγια .και ο ζεστος αερας ειναι πιο ελαφρυς και παει προς τα πανω..ουτε διαφορα θερμοκρασιας στο ενυδρειο βλεπω ουτε στα τζαμια.βεβαια δεν ειναι τα παλια σωματα που δουλευουν ολη την ωρα.

Ας μην το επιχειρησω τοτε γιατι το δικο μου ειναι και μικρο οποτε ισως το επιρεασει.

Παντως ειναι τελειο το δικο σου,μακαρι να τα καταφερω και εγω τοσο καλα καποια στιγμη! ;)

Link to comment
Share on other sites

;) πινακας ζωγραφικης! φυτεμα τελειο, φωτισμος ο ιδανικος!! φιλε να το χαρεις και ευχαριστω για τις ομορφες εικονες! μου γεμισε το ματι!!!

δεν μπορω παρα να συμφωνησω απολυτα :thumbup::blink::);)

Link to comment
Share on other sites

Πολυ καλη προσπαθεια ναεισαι καλα να το χαιρεσαι ;)

Link to comment
Share on other sites

Πολύ όμορφο ενυδρείο, ωραία χρώματα χαλαρωτικό περιβάλλον.

Βάλε καμιά μεγαλύτερη να πάρουμε καλύτερη γεύση ;)

Link to comment
Share on other sites

Πολύ καλό φύτεμα και πολλά φύτα :)

Link to comment
Share on other sites

συντομα και αλλες φωτο. γιατι τωρα ετοιμαζω το δευτερο γαριδαδικο. :)

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...