Jump to content

Εναρξη Aquazone Meeting


TAN

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 694
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Εγώ θα αργήσω λίγο αλλά θα έρθω :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά πέρασα καταπληκτικά!!! Πολύ ζεστή ατμόσφαιρα και φυσικά... βγάζεις το άχτι σου :)))))

Χάρηκα για όσα παιδιά γνώρισα απο κοντά, τα λέμε την άλλη Τετάρτη!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Τώρα γύρισα και εγώ :D

Τέλεια περάσαμε όπως κάθε φορά φυσικά!

Και μην ξεχάσω, ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ Δημοσθένη :)

Link to comment
Share on other sites

Καλά περάσαμε και σήμερα με ζεστή παρέα και παγωμένη μπύρα.

Την επόμενη τετάρτη στο Aquazone Meeting Point θα προβληθεί ένα από τα τρία ντοκιμαντέρ που είναι τα παρακάτω

1. Equator Rivers of the Sun - Αμαζόνιος (Με ελληνικούς υπότιτλους)

2. Coral.Sea.Dreaming.Awaken.2010.BluRay (Με ελληνικούς υπότιτλους)

3. IMAX - Coral.Reef.Adventure.(2003).1080p.BluRay (Με ελληνικούς υπότιτλους)

Η επιλογή της προβολής θα γίνει από τους παρευρισκόμενους στο Meeting Point την ίδια ημέρα.

Link to comment
Share on other sites

Δημοσθένη φίλε μου νομίζω ότι έγραψες αυτά που τόσο καιρό σκεφτόμαστε όλοι όσοι βρισκόμαστε εκεί κάθε Τετάρτη.

Ελάτε φίλοι μου όλοι να γνωρίσετε τη ζεστασιά και τη φιλοξενία, την καλή παρέα και το ομαδικό πνεύμα όλων όσων συναντιόμαστε εκεί κάθε εβδομάδα. Ελάτε μια φορά και να είστε σίγουροι ότι θα θέλετε να ξανάρθετε.... σας το υπόσχομαι

Link to comment
Share on other sites

Μπραβο δημοσθενη και ολους για αυτην την ομορφη παρεα,συντονιστες και μελη.χθες πολλους δε σας ειδαμε αλλα περασαμε λιγο αργά.δημοσθενη τα γλυκα σου σουπερ αν και δε δοκιμασα εγω . . .

Link to comment
Share on other sites

Να με και εγώ.....κάθε τετάρτη εκεί...

Να προσθέσω σε ότι είπε ο Δημοσθένης ότι ούτε και οι γνώσεις έχουν σημασία.....Πραγματικά την πρώτη φορά που πήγα δεν ήξερα ούτε πως λένε τα ψάρια μου!!!

Δεν συγκρίνονται με τίποτα οι γνώσεις που αποκομίζω εκεί ΚΑΘΕ Τετάρτη , άσε βέβαια ότι δεν υπάρχει περίπτωση να φύγω με άδεια χέρια...έχω φυτεμένο ενυδρείο και έχω αγοράσει ΤΡΙΑ ΦΥΤΑ!!!!!! :bigemo_harabe_net-145: μέχρι και ΑΧΕ πήρα!!! :bigemo_harabe_net-113:

θέλω να ευχαριστήσω πραγματικά ΟΛΟΥΣ τους συντελεστές. Λέγοντας συντελεστές δεν εννοώ μόνο τους συντονιστές αλλά όποιον , πραγματικά όποιον είναι κάθε τετάρτη εκεί μέσα ,γιατί όλοι είναι έτοιμοι να πάρουν ,αλλά και να δώσουν ,να ακούσουν αλλά και να απαντήσουν. Δεν υπάρχουν κόντρες ,ζήλιες και κακίες.......νιώθω άνετα να ρωτήσω ότι απορία έχω και να ζητήσω βοήθεια σε ότι χρειάζομαι !!

Αλλά πάνω από όλα είναι οι άνθρωποι που γνωρίζεις...νέοι άνθρωποι ,νέοι φίλοι ,νέες παρέες ,νέες ιδέες .....

Πραγματικά όποιος δεν έρθει ,δεν μπορεί να καταλάβει αυτό που περιγράφω....

ευχαριστώ και πάλι για όλα!!!

Τα λέμε σε 6 μέρες!!!

Link to comment
Share on other sites

Να με και εγώ.....κάθε τετάρτη εκεί...

Να προσθέσω σε ότι είπε ο Δημοσθένης ότι ούτε και οι γνώσεις έχουν σημασία.....Πραγματικά την πρώτη φορά που πήγα δεν ήξερα ούτε πως λένε τα ψάρια μου!!!

Δεν συγκρίνονται με τίποτα οι γνώσεις που αποκομίζω εκεί ΚΑΘΕ Τετάρτη , άσε βέβαια ότι δεν υπάρχει περίπτωση να φύγω με άδεια χέρια...έχω φυτεμένο ενυδρείο και έχω αγοράσει ΤΡΙΑ ΦΥΤΑ!!!!!! :bigemo_harabe_net-145: μέχρι και ΑΧΕ πήρα!!! :bigemo_harabe_net-113:

θέλω να ευχαριστήσω πραγματικά ΟΛΟΥΣ τους συντελεστές. Λέγοντας συντελεστές δεν εννοώ μόνο τους συντονιστές αλλά όποιον , πραγματικά όποιον είναι κάθε τετάρτη εκεί μέσα ,γιατί όλοι είναι έτοιμοι να πάρουν ,αλλά και να δώσουν ,να ακούσουν αλλά και να απαντήσουν. Δεν υπάρχουν κόντρες ,ζήλιες και κακίες.......νιώθω άνετα να ρωτήσω ότι απορία έχω και να ζητήσω βοήθεια σε ότι χρειάζομαι !!

Αλλά πάνω από όλα είναι οι άνθρωποι που γνωρίζεις...νέοι άνθρωποι ,νέοι φίλοι ,νέες παρέες ,νέες ιδέες .....

Πραγματικά όποιος δεν έρθει ,δεν μπορεί να καταλάβει αυτό που περιγράφω....

ευχαριστώ και πάλι για όλα!!!

Τα λέμε σε 6 μέρες!!!

Βλέπω μια μια τις μετράς τις μέρες!!!!!!!!!! Όπως τα λες είναι πολύ ωραίο μέρος!!!

Εγώ πάντως σχεδόν γέμισα ένα ενυδρείο με αυτά που πήρα!!!

Τα λέμε παιδιά

Link to comment
Share on other sites

2 μέρες έμειναν!Θα έχουμε και προβολή την Τετάρτη!!!

Link to comment
Share on other sites

Αύριο θα φέρω και ένα ~10κιλο ψιλή άμμο παραλίας,χρυσό-καφέ χρώματος..όποιος θέλει ας έρθει να μας κάνει παρέα και να την πάρει,εμείς εκεί θα είμαστε και θα βλέπουμε 'ταινία'.. :P

Link to comment
Share on other sites

2 μέρες έμειναν!Θα έχουμε και προβολή την Τετάρτη!!!

:rockon:

Link to comment
Share on other sites

Καλά περάσαμε και σήμερα με ζεστή παρέα και παγωμένη μπύρα.

Την επόμενη τετάρτη στο Aquazone Meeting Point θα προβληθεί ένα από τα τρία ντοκιμαντέρ που είναι τα παρακάτω

1. Equator Rivers of the Sun - Αμαζόνιος (Με ελληνικούς υπότιτλους)

2. Coral.Sea.Dreaming.Awaken.2010.BluRay (Με ελληνικούς υπότιτλους)

3. IMAX - Coral.Reef.Adventure.(2003).1080p.BluRay (Με ελληνικούς υπότιτλους)

Η επιλογή της προβολής θα γίνει από τους παρευρισκόμενους στο Meeting Point την ίδια ημέρα.

Θα είναι μια πολύ ενδιαφέρουσα βραδιά και όπως πάντα με καλή παρέα.

Μπορεί να φέρω και κανένα κλάδεμα (polysperma sunset, ceratopteris thalikoeides) αν τα δω και αξίζουν (αλλιώς την άλλη εβδομάδα)

Link to comment
Share on other sites

Εγώ θα κουρέψω λίγη moss μπας και δω τι χρώμα έχει η άμμος... :P

Όποιος προλάβει! (Εκτός του Billias που έχει ζητήσει)

Link to comment
Share on other sites

Εγώ θα κουρέψω λίγη moss μπας και δω τι χρώμα έχει η άμμος... :P

Όποιος προλάβει! (Εκτός του Billias που έχει ζητήσει)

:bowdown::bigemo_harabe_net-117:

Μπράβο παιδιά (fragisk) άντε να μαζευόμαστε

Link to comment
Share on other sites

Είμαι πανέτοιμος και όλο και κάτι θα φέρω τελικά (κλαδέματα), αρκετα για ένα άτομο...

Link to comment
Share on other sites

Θα περασω μια βολτα ....

Link to comment
Share on other sites

Έλα να μαζευτούμε σε λιγακιιιιιιι :))))))))) Αν έχει κάποιος φυτά επιφανείας ευπρόσδεκτα!!!

Link to comment
Share on other sites

Tελικα παιδια μεγαλο κολλημα το a.z.m.p. :bigemo_harabe_net-170: περασα φανταστικα οπως καθε φορα,πολυ κεφι,υπεροχη παρεα

πολλα θεματα πανω στο αντικειμενο μας με σιγουρες λυσειςγια τις αποριες μας,κλαδεματα απο διαφορα φυτα

μεχρι και ενυδρειο δωθηκε σε δυο καινουρια παιδια που ηρθαν για πρωτη φορα στην συναντηση. :bigemo_harabe_net-64:

Σταματη μονο το μαγικο ραβδακι σου λειπει. :thaman: οτι αναγκη εχει κανεις αμεσως την πραγματοποιεις.

παιδια οποιος δεν ηρθε Ε Χ Α Σ Ε. :bigemo_harabe_net-86: θα παρηγορηθει βεβαια απο τις φωτο που τραβηξε ο φωτης

(αν δεν κανω λαθος γιατι υπηρχε ενας χαμος απο κοσμο)αλλα δεν συγκρινεται με τιποτα το live.

Link to comment
Share on other sites

Πάλι μια υπέροχη βραδιά με φίλους παλιούς και καινούργιους .Να σται καλά όλοι. :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

Μέσα απο το βήμα που μου δίδεται απο το φόρουμ αυτό, καταγγέλω δημόσια την συντονιστική επιτροπή και πάση διοικητική και αρμόδια επιτροπή του φόρουμ για εξαπάτηση!!!!! Πού είναι κύριοι η προβολή του ντοκυμαντέρ;;; Που υποτίθετε οτι θα διαλέγαμε κιόλας;;;; Ως εκ τούτου θεωρώ οτι είναι υποχρέωσή μου να παρεβρεθώ και στην συνάντηση της επόμενης Τετάρτης για να εκφράσω τα παράπονά μου και ενόποιών σας. Καληνύχτα σας :)

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...