Jump to content

ΜΙΑ ΠΑΡΕΑ ΑΠΟ ΚΥΠΡΟ


Recommended Posts

Εχω αναθέσει το θέμα προς συζητήσει αλλά δεν είχα και την απαιτούμενη ανταπόκριση

είμαι από την Κύπρο και θα ήθελα να γνωριστούμε με αλλά άτομα που ασχολούνται με το θαλασσινό ενυδρειο και έχουν το ίδιο μεράκι όπως εμάς

μίλαω στον πληθυντικό γιατί είμαστε 2-3 άτομα τα οποια βρεθόμαστε και συζητάμε και θα θέλαμε η παρέα αυτή να μεγαλώσει και μεσα απο της συζιτησεις ολο και μαθαινεις και κατι

Link to comment
Share on other sites

Εχω αναθέσει το θέμα προς συζητήσει αλλά δεν είχα και την απαιτούμενη ανταπόκριση

είμαι από την Κύπρο και θα ήθελα να γνωριστούμε με αλλά άτομα που ασχολούνται με το θαλασσινό ενυδρειο και έχουν το ίδιο μεράκι όπως εμάς

μίλαω στον πληθυντικό γιατί είμαστε 2-3 άτομα τα οποια βρεθόμαστε και συζητάμε και θα θέλαμε η παρέα αυτή να μεγαλώσει και μεσα απο της συζιτησεις ολο και μαθαινεις και κατι

Πολύ καλή κινηση και ιδέα!!

Που μαζευοσαστε Πατριωτη??

Υποσχομαι την επόμενη φορα που θα ερθω Κυπρο,, ερχομαι συχνα, να περασω να ας δω!!

Link to comment
Share on other sites

Πολύ καλή κινηση και ιδέα!!

Που μαζευοσαστε Πατριωτη??

Υποσχομαι την επόμενη φορα που θα ερθω Κυπρο,, ερχομαι συχνα, να περασω να ας δω!!

πολυ ευχαριστως φιλε μου και καλως να ορισεις

Πιστευα οτη θα ειχα πιο καλητερη ανταποκρισει απο του Κυπριους.ισως να δισταζουν και να νιοθουν τον φοβο του αγνοστου και γιαυτο δεν σταιλνου μυνιματα

παντως φιλε nikoloutso να εισαι καλα

Link to comment
Share on other sites

πολυ ευχαριστως φιλε μου και καλως να ορισεις

Πιστευα οτη θα ειχα πιο καλητερη ανταποκρισει απο του Κυπριους.ισως να δισταζουν και να νιοθουν τον φοβο του αγνοστου και γιαυτο δεν σταιλνου μυνιματα

παντως φιλε nikoloutso να εισαι καλα

Δεν εχει κανενας να φοβηθει τίποτα!!

Στην προηγουμενη επισκεψη μου στην Κυπρο επισκευτηκα οσους συμφορουμητες μπορουσα και με υποδεχτηκαν με κερασματα... (οπως παντα)

Πατριωτες... μαζευτειτε!!!

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...