Jump to content

Δεχθείτε τις υπηρεσίες συντήρησης του ενυδρείου σας από ...πανέμορφα μοντέλα!


Recommended Posts

Μια εταιρία συντήρησης ενυδρείων στην Καλιφόρνια αναθέτει τη φροντίδα των ενυδρείων των πελατών της σε ...πανέμορφα κορίτσια!

fhg5.jpg

Τα κορίτσια είναι όλα μοντέλα και έχουν εκπαιδευτεί να φροντίζουν το ενυδρείο σας ακριβώς όπως το προσωπικο των υπόλοιπων εταιριών.

fhg1.jpg

Η εταιρία Fish House Girls αναφέρει οτι τα κορίτσια της έχουν "φιλική και παιχνιδιάρικη διάθεση" καθώς και οτι "έχουν εκπαιδευτεί να κρατούν το ενυδρείο σας όμορφο και υγειές".

fhg7.jpg

Α, επίσης!... απ' ότι φαίνεται μπορούν επίσης να πάρουν και παραγγελία για τι είδος στολής θα θέλατε να φορούν ενώ επιδίδονται στα καθήκοντά τους.

fhg6.jpg

fhg4.jpg

Η ιστοσελίδα επίσης αναφέρει: "όχι μόνο έχουμε επαγγελματίες συντηρητές θαλασσινών ενυδρείων που εξειδικεύονται στον καθαρισμό και τη φροντίδα των ενυδρείων αλλά τυχαίνει επίσης αυτοί να είναι κάποια από τα πιό εκθαμβωτικά κορίτσια του Los Angeles ώστε να είμαστε σίγουροι οτι θα μείνεται ικανοποιημένοι και από το εσωτερικό και από το εξωτερικό του ενυδρείου σας."

fhg2.jpg

fhg3.jpg

fhg9.jpg

Παρ' όλα αυτά η εταιρία δυστυχώς καλύπτει την περιοχή της Καλιφόρνιας... :buttrock:

fhg8.jpg

Link to comment
Share on other sites

Αν παρω οσα λεφτα περνουν οι κοπελες και ξεβρακωτος σας φτιαχνω το ενυδρειο σας!

Link to comment
Share on other sites

δεν νομιζω να πιανανε τιποτα πριν. :buttrock:

γιατι δεν τις καλουμε σε μια συναντηση μας να τις γνωρισουμε απο κοντα

στα ενυδρεια μου παντος δεν βαζει κανενας χερι.

Link to comment
Share on other sites

Αν παρω οσα λεφτα περνουν οι κοπελες και ξεβρακωτος σας φτιαχνω το ενυδρειο σας!

ωραια σε προκαλω :buttrock::buttrock: ποσα λεφτα παιρνουν?

Link to comment
Share on other sites

Εγώ δεν θα είχα πρόβλημα να βάλουν τα χέρια τους στο ενυδρείο... Ξέρω πολύ καλά που θα τα είχαν πριν και θα φρόντιζα να έχω κάνει ένα καλό μπάνιο (το ετήσιο) :buttrock:

Link to comment
Share on other sites

Εγώ δεν θα είχα πρόβλημα να βάλουν τα χέρια τους στο ενυδρείο... Ξέρω πολύ καλά που θα τα είχαν πριν και θα φρόντιζα να έχω κάνει ένα καλό μπάνιο (το ετήσιο) :buttrock:

:buttrock::buttrock::buttrock::blink::blink::ranting2:

Link to comment
Share on other sites

ωραια σε προκαλω :buttrock::buttrock: ποσα λεφτα παιρνουν?

Anytime,anywhere :buttrock:

Link to comment
Share on other sites

Εγω θα φτιαξω τοτε ενα ενυδρειο θαλασσινου με Ολοθουριους!!!!! Και καπου εκει αναμεσα θα ηταν και το δικο μου!!!!!! :buttrock::buttrock::buttrock::buttrock:

Ολοθουριο

Έγινε επεξεργασία - Churu
Link to comment
Share on other sites

Εγω θα φτιαξω τοτε ενα ενυδρειο θαλασσινου με Ολοθουριους!!!!! Και καπου εκει αναμεσα θα ηταν και το δικο μου!!!!!! :blink::blink::ranting2::(

Ολοθουριο

:buttrock::buttrock::buttrock::buttrock:

Link to comment
Share on other sites

Αν παρω οσα λεφτα περνουν οι κοπελες και ξεβρακωτος σας φτιαχνω το ενυδρειο σας!

Οχι ρε Βασιλη........να μας λειπει :buttrock::buttrock:

Link to comment
Share on other sites

Γιατι δεν σας αρεσει το δασυτριχο στηθος μου η το λυγεροκορμο σωμα μου που ελεισετε κατω στα σαμπ κανοντας την γνωστη χαραμαδα του μαστορα να ξεπροβαλει απο το παντελονι!

Link to comment
Share on other sites

Αν παρω οσα λεφτα περνουν οι κοπελες και ξεβρακωτος σας φτιαχνω το ενυδρειο σας!

Μη μου παρεξηγηθείς αλλά θα προτιμήσω τις ντυμένες κοπέλες... :buttrock::buttrock:

Τι στολή θα επιλέγατε? Εγώ θα την έβαζα να ντυθεί γοργόνα έτσι για καψόνι! :buttrock:

Link to comment
Share on other sites

Γιατι δεν σας αρεσει το δασυτριχο στηθος μου η το λυγεροκορμο σωμα μου που ελεισετε κατω στα σαμπ κανοντας την γνωστη χαραμαδα του μαστορα να ξεπροβαλει απο το παντελονι!

Link to comment
Share on other sites

η κοπελια στην πεμπτη φωτογραφια που εβαλε το δαχτυλο της???????? :buttrock:

Link to comment
Share on other sites

η κοπελια στην πεμπτη φωτογραφια που εβαλε το δαχτυλο της???????? :buttrock:

Πες τα ρε φίλε, τι άλλες μπίχλες να κρύβουν άραγε τα ενυδρεία των ριφάδων...? :buttrock: Ενώ αν πήγαιναν και σε γλυκό νερό το πολύ πολύ να γίνονταν τα δαχτυλάκια τους πράσινα... :buttrock:

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...