Jump to content

Ριξτε την ψηφο σας ρε παιδια!Δεν κοστιζει!


Recommended Posts

Καλησπερα παιδες! Θελω την αμεριστη συμπαρασταση σας πανω σε κατι που με καιει! Απο το να ψηφιζετε καθε αχρηστο που ζηταει την ψηφο σας, ταζοντας σας πραγματα που δεν θα πραγματοποιησει...εγω ζηταω την ψηφο σας στο παρακατω θεμα...χωρις να σας ταξω τιποτα!!!ΜΟΝΟ ΕΓΩ ΘΑ ΚΕΡΔΙΣΩ! χαχαχαχα! Ειναι ενας διαγωνισμος για ενα κινητο τηλεφωνο... Οποιος θελει μπορει να βοηθησει πατωντας Like στο παρακατω link.... Σας ευχαριστω προκαταβολικα...

Ριξτε την ψηφο σας εδω!

Link to comment
Share on other sites

Σας ευχαριστω παιδια! Παμε καλα! 29 likes! Αλλα σιγουρα θα μας φαει καμια τσουπρα με 2500friends....δεν πειραζει! καλη καρδια! Keep voting! Ειλικρινα σας ευχαριστω και το εκτιμω!

Link to comment
Share on other sites

Σας ευχαριστω παιδια! Παμε καλα! 29 likes! Αλλα σιγουρα θα μας φαει καμια τσουπρα με 2500friends....δεν πειραζει! καλη καρδια! Keep voting! Ειλικρινα σας ευχαριστω και το εκτιμω!

:bowdown: Πολυ θα θελα να μου τους ελεγε εναν εναν με το ονοματεπωνυμο τους..... :) Μακαρι να το παρεις ρε γκαρντασι :)

Link to comment
Share on other sites

και από εμένα! μακάρι να το πάρεις φίλε!

Link to comment
Share on other sites

Με όλη μου την καρδιά πήγα να σου ρίξω μια ψήφο αλλά...

δεν έκει Facebook μάτουρα!!! :)

Link to comment
Share on other sites

:hysterical: Πολυ θα θελα να μου τους ελεγε εναν εναν με το ονοματεπωνυμο τους..... :thumbup: Μακαρι να το παρεις ρε γκαρντασι :D

Απορω αυτοι που την κανουν "φιλη" τους...ειλικρινα πιστεουν οτι οι φωτογραφιες που εχει ανεβασει ειναι της ιδιας!? Οσο για εσας που μπηκατε στον κοπο να ψηφισετε....με σκλαβωνετε ρε μπαγασες! Δν περιμενα τετοια συμμετοχη...Μονο αυτο ομως μου φτανει...οτι ειδα πως υπαρχει ανθρωπια εκει εξω..κι ακομα για εναν τοσο γελοιο λογο...ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...