Jump to content

ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ ΕΝΥΔΡΕΙΟ ΑΡΧΑΡΙΟΣ


tzivas25

Recommended Posts

:) ΓΕΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ. ΜΕ ΛΕΝΕ ΑΓΓΕΛΟ ΚΑΙ ΜΟΛΙΣ ΜΠΗΚΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΣΤΟΝ ΧΩΡΟ ΤΩΝ ΕΝΥΔΡΕΙΩΝ. ΕΙΧΑ ΚΑΙ ΠΑΛΙΟΤΕΡΑ ΕΝΑ ΜΙΚΡΟ 20λίτρα ΑΛΛΑ ΤΩΡΑ ΠΗΡΑ ΓΙΑ ΑΡΧΗ ΕΝΑ 60ΑΡΙ ΤΙΣ ΕΤΑΙΡΙΑΣ HAILEA ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΟ ΦΙΛΤΡΟ ΤΟΥ. ΑΠΟ ΤΟ PET CITY. Η ΘΕΡΜΑΣΤΡΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΗΣ JBL 100Watt. ΑΕΡΑΣ ΚΑΙ ΘΕΡΜΟΜΕΤΡΟ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΑΥΤΑ ΤΗΣ HAILEA ΤΟ ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΙΝΕΖΙΚΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΚΑΙ ΤΟ ΤΡΕΛΟ BADGET ΓΙΑ ΝΑ ΞΕΚΙΝΗΣΩ. ΑΠΟ ΦΥΤΑ ΚΑΙ ΔΙΑΚΟΣΜΗΤΙΚΑ ΦΥΣΙΚΑ ΠΛΑΣΤΙΚΑ ΑΝ ΚΑΙ ΕΙΔΑ ΤΑ ΑΛΗΘΙΝΑ ΦΥΤΑ ΚΑΙ ΗΤΑΝ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑ. ΘΑ ΑΝΕΒΑΣΩ ΚΑΙ ΜΙΑ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ ΤΟΥ ΕΝΥΔΡΕΙΟΥ ΜΟΥ ΜΕ ΤΑ ΤΕΤΡΑ ΨΑΡΑΚΙΑ ΠΟΥ ΕΧΩ ΒΑΛΕΙ ΓΙΑ ΑΡΧΗ. ΟΠΟΙΟΣ ΠΙΣΤΕΥΕΙ ΟΤΙ ΕΧΕΙ ΚΑΠΟΙΑ TIPS ΓΙΑ ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ΣΕ ΟΤΙΔΙΠΟΤΕ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΞΕΡΩ ΤΟΝ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΕΚ ΤΩΝ ΠΡΟΤΕΡΩΝ. Έγινε επεξεργασία - tzivas25
Link to comment
Share on other sites

καλος ηρθες απο εμενα :):)

μην γραφεις με κεφαλαια ειναικανονας του forum.

ειναι σαν να φωναζεις

Link to comment
Share on other sites

Καλως ηρθες. :)

Αν θες γραφε με μικρα ειναι κανονισμος του forum.Τωρα για το ενυδρειο αν θες δωσε μας πιο πολλες πληροφοριες και καμμια φωτο.Και ποσο καιρο το εχεις.

Link to comment
Share on other sites

καλως ηρθες και απο μενα!! κανε μια παρουσιαση του ενυδρειου κιολας αν γινεται!

καλη συνεχεια!!

Link to comment
Share on other sites

Καλωσόρισες.

Μια χαρά είναι τα κινέζικα , μην τα φοβάσαι.

Τα πρώτα σου βήματα περιγράφονται αναλυτικά εδώ.

Για ότι απορία έχεις μη διστάσεις να ρωτήσεις.

Link to comment
Share on other sites

γεια και από μένα :)

για το ενυδρείο αυτό που να προσέξεις είναι η λάμπα που άμα θυμάμαι καλά είναι μισή άσπρη μισή μπλε

Link to comment
Share on other sites

γεια και από μένα :)

για το ενυδρείο αυτό που να προσέξεις είναι η λάμπα που άμα θυμάμαι καλά είναι μισή άσπρη μισή μπλε

θα υπαρχει προβλημα που ειναι μιση λευκη και μιση μπλε?

Link to comment
Share on other sites

Καλως ηρθες. :)

Αν θες γραφε με μικρα ειναι κανονισμος του forum.Τωρα για το ενυδρειο αν θες δωσε μας πιο πολλες πληροφοριες και καμμια φωτο.Και ποσο καιρο το εχεις.

το εχω 7 μερες οσο για φωτο προσπαθω να ανεβασω αλλα δεν μπορω θα προσπαθησω παλιpost-30763-1289667202_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Αγαπητέ Άγγελε καλώς ήλθες στο Aquazone.Μια παράκληση μόνο ,μπορείς να κάνεις μια πλήρη παρουσίαση του ενυδρείου σου στο θεματικό ενυδρεία μελών http://www.aquazone.gr/forums/index.php?showforum=255 κάνοντας χρήση και τη φόρμα παρουσίασης http://www.aquazone.gr/forums/index.php?showtopic=50683 ,όπου εκεί τα μέλη θα κάνουν και τις τυχόν υποδείξεις τους.

Ευχαριστώ :)

Link to comment
Share on other sites

ενταξει ωραιο ειναι και αν σαρεσει εσενα πρωτα απολα :)

απλα πολλοι εδω προτοιμαμε τα φυσικα ενυδρεια ας το πουμε ετσι. ξερεις με αληθινα φυτα και οχι τοσο εντονα χρωματα στο βυθο για να μην στρεσαρονται τα ψαρια. κατα τα αλλα αφου δεν εχεις φυτα καλα κανεις και εχεις την αεραντλια. καλη συνεχεια ευχομαι!

Link to comment
Share on other sites

Καλώς ήρθες φίλε και κλή περιήγηση!Θα συμφωνήσω και εγώ με τον προλαλήσαντα για την φυσικότητα και θα σου έλεγα να το ξανασκεφτείς γιατί αν όντως έχεις κολήσει το μικρόβιο πολύ σύντομα θα ψάχνεσαι για να κάνεις αλαγές!Από την άλλη γούστα είναι αυτά!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλωσόρισες.

Μια χαρά είναι τα κινέζικα , μην τα φοβάσαι.

Τα πρώτα σου βήματα περιγράφονται αναλυτικά εδώ.

Για ότι απορία έχεις μη διστάσεις να ρωτήσεις.

φιλε μου εχω σοβαρο προβλημα με τον θερμοστατη μου. δεν μπορω να τον καλημπραρω με τιποτα. οι θερμοκρασιες που αναβει και σβηνει ειναι αλλα για αλλα!!!!???? ο θερμοστατης ειναι jbl protemp 100w απο το pet city δεν βοηθανε και πολυ

Έγινε επεξεργασία - tzivas25
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...