Jump to content

Κοκκινο σημαδακι σε Clown


Recommended Posts

Καλησπερα φιλαρακια! Μολις ειχα κολλησει τη μουρη μου πανω στο ενυδρειακι μου και ειδα οτι ενα απο τα 2 κλοουνακια που εχω εχει βγαλει ενα μικρο κοκκινο σημαδακι κατω απο το στομα του και μια κοκκινη βουλιτσα στο πισω πτερυγιο πριν την ουριτσα του. Ανεβαζω 2 φωτογραφιες αλλα ειναι λιγακι θολες, γιατι δεν καθοταν ηρεμο να το φωτογραφισω... Περιμενω νεα σας!

:D

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα φιλαρακια! Μολις ειχα κολλησει τη μουρη μου πανω στο ενυδρειακι μου και ειδα οτι ενα απο τα 2 κλοουνακια που εχω εχει βγαλει ενα μικρο κοκκινο σημαδακι κατω απο το στομα του και μια κοκκινη βουλιτσα στο πισω πτερυγιο πριν την ουριτσα του. Ανεβαζω 2 φωτογραφιες αλλα ειναι λιγακι θολες, γιατι δεν καθοταν ηρεμο να το φωτογραφισω... Περιμενω νεα σας!

:D

Eπειδη η φωτο δεν ειναι μακρο δεν φαινεται καλα αυτο που θες να μας δειξεις.

Link to comment
Share on other sites

Οποτε περιμενουμε μια πιο καθαρη φωτογραφια.

Link to comment
Share on other sites

Συνήθως έχει να κάνει με κακή ποιότητα τροφής-συμπληρωμάτων και συνθηκών του νερού.Αν τα παραπάνω είναι οκ, τότε καλό θα ήταν να προσθέσεις στο διαιτολόγιο των ψαριών σου μια βιταμίνη C και μια πολυβιταμίνη.

Link to comment
Share on other sites

Θα το κοιταξω συντομα Salamander, σευχαριστω για την ιδεα σου...

Μετα απο πολυ κοπο καταφερα να παρω αλλες 2 φωτογραφιες μπας και σας βοηθισω περισσοτερο... εχουμε και λεμε λοιπον:

Link to comment
Share on other sites

Φαινεται παντως πως ειναι υποδερμικο να το πω? ενδοδερμικο να το πω?!

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...