Jump to content

το ενυδριεο μου


olumpiakos759

Recommended Posts

τρεχει τρεις βδομαδες τωραpost-30862-1292166191_thumb.jpg φιλοξενω ενα pangasius και τεσερεις κυχλιδες το ξερω πως θα μου την μπειτε αλλα δεν πηραζει εχω διαβασει για τον pangasius .!αλλα θελω να μαθω μονος μου απο τα λαθη μου ασε που δεν το κοβω να ζει γιατι ολο του τρωνε την ουρα οι κυχλιδες!!!!

Link to comment
Share on other sites

Εσυ θα μαθεις...το ψαρι ομως θα παθει :)

Κανε μας αναλυτικοτερη παρουσιαση αν θελεις!

συμφωνο ομως το καλοκαιρι δεν πας για ψαρεμα?η μαλλον δεν τρως ψαρια?το ενυδρειο εχεισ διαστασεις 80χ30χ35 ειναι 80 λιτρα.οποια αποψη δεκτη!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Το Ψαρεμα το εχω σταματησει εδω καιρο,προτιμω να τα διατηρω και παρατηρω ζωντανα!

δεν μπορω να καταλαβω ιδιαιτερα τι σχεση εχει αυτο.

ριξε μια ματια σε παρουσιασεις αλλων μελων,μην στα βγαζουμε με το τσιγκελι! :)

Link to comment
Share on other sites

Το Ψαρεμα το εχω σταματησει εδω καιρο,προτιμω να τα διατηρω και παρατηρω ζωντανα!

δεν μπορω να καταλαβω ιδιαιτερα τι σχεση εχει αυτο.

ριξε μια ματια σε παρουσιασεις αλλων μελων,μην στα βγαζουμε με το τσιγκελι! :)

θελω να σου πω πριν με κραξετε οτι ενταξει ψαρια ειναι!!!κ εγω προτιμω να τα κραταω ζωντανα αλλα δεν ειχα αλλο χωρο μεσα στο δωματιο για μεγαλυτερο ενυδρειο και εφοσων μου αρεσουνε αυτα τα ψαρια ας ζησουνε σε αυτο οσο ζησουνε!!!παρουσιαση δεν ξερω πωσ την κανουνε βοηθαμε να σου πω. :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

θελω να σου πω πριν με κραξετε οτι ενταξει ψαρια ειναι!!!κ εγω προτιμω να τα κραταω ζωντανα αλλα δεν ειχα αλλο χωρο μεσα στο δωματιο για μεγαλυτερο ενυδρειο και εφοσων μου αρεσουνε αυτα τα ψαρια ας ζησουνε σε αυτο οσο ζησουνε!!!παρουσιαση δεν ξερω πωσ την κανουνε βοηθαμε να σου πω. :thumbup:

Δεν νομίζω ότι πάει έτσι... :)

Για να κάνεις αναλυτική παρουσίαση, συμπλήρωσε την παρακάτω φόρμα:

http://www.aquazone.gr/forums/index.php?showtopic=50683

Link to comment
Share on other sites

Αφού τότε δεν έχεις σκοπό να ακούσεις και να εφαρμόσεις το σωστό εδώ μέσα γιατί γράφτηκες..??

Link to comment
Share on other sites

Αφού τότε δεν έχεις σκοπό να ακούσεις και να εφαρμόσεις το σωστό εδώ μέσα γιατί γράφτηκες..??

κοιτα να δεις ενοειτε πως ακουω της γνωμες σας γιατι ξερετε ποιο πολλα απο εμενα!!!!!αλλα αφου αυτη την στιγμη μου αρεσουνε αυτα τα ψαρια τι να κανω?

Link to comment
Share on other sites

κοιτα να δεις ενοειτε πως ακουω της γνωμες σας γιατι ξερετε ποιο πολλα απο εμενα!!!!!αλλα αφου αυτη την στιγμη μου αρεσουνε αυτα τα ψαρια τι να κανω?

Και εμένα μου αρέσουν οι καρχαρίες, αλλά δεν μπορώ να τους βάλω μέσα στο ενυδρείο μου...! :)

Πίστεψέ με, έχει πάρα πολλές επιλογές σε αυτά τα λίτρα,και σίγουρα κάποιες από αυτές θα σου αρέσουν! :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

Και εμένα μου αρέσουν οι καρχαρίες, αλλά δεν μπορώ να τους βάλω μέσα στο ενυδρείο μου...! :)

Πίστεψέ με, έχει πάρα πολλές επιλογές σε αυτά τα λίτρα,και σίγουρα κάποιες από αυτές θα σου αρέσουν! :thumbup:

οπως ποιες?βοηθησε με λιγο μου αρεσουνε πολλοι οι κυχλιδες αφρικης!!

Link to comment
Share on other sites

οπως ποιες?βοηθησε με λιγο μου αρεσουνε πολλοι οι κυχλιδες αφρικης!!

Από κιχλίδες Αφρικής δεν ξέρω καθόλου.

Άνοιξε ένα νέο θέμα στο Κιλίδες Αφρικής και οι αφρικανοί, με χαρά θα σε βοηθήσουν! :)

Link to comment
Share on other sites

οπως ποιες?βοηθησε με λιγο μου αρεσουνε πολλοι οι κυχλιδες αφρικης!!

Στα 80 λιτρα εχεις επιλογη μονο τα κοχυλοψαρα απο τη λιμνη Tanganyika.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...