Jump to content

εσπασε η καρδια μου μολις τον ειδα


giorginakos

Recommended Posts

Αστο το ζωντανο λιγο να συνελθει κ θα εχεις καιρο να το κανεις. Να ξερεις πως τωρα δεν ειναι κ η καλυτερη περιοδος για αναπαραγωγη γιατι μπορει να εχεις διαφορες θερμοκρασιας κ να μην τα καταφερεις αστο για τελη Απριλη με αρχες Μαϊου δλδ μολις αρχισει να κανει ζεστη (οχι καυσωνα)

Link to comment
Share on other sites

οκ... απλα σκεφτηκα με την λογικη οτι εχω μεταφερει τα ενυδρεια στο σαλονι μου οπου εκει υπαρχει πολυ ζεστη απο τζακι και καλοριφερ

Link to comment
Share on other sites

Με αυτό τον τρόπο δεν γίνεται ελεγχόμενη θέρμανση.

Link to comment
Share on other sites

ναι οντως αυτο ξαναπες το και καταρχην σε ευχαριστω για την επιβραβευση σου.η αληθεια ειναι ακριβως ετσι οτι τον εσωσα γιατι πραγματικα τον προλαβα στα ορια... ειχα εναν κλεισμενο μαυρο halfmoon πανεμορφος αλλα πιστευω οτι αυτο που πηρα ειναι ακομη ποιο ομορφο και πιστευω οτι θα με δικαιωσει

Link to comment
Share on other sites

Μπράβο, έσωσες έναν από τους δεκάδες καταδικασμένους μονομάχους!!!! :buttrock::):hysterical:

+1 :thumbup::(:thumbup:

Link to comment
Share on other sites

και που να δείτε στην Βούλα σε ενα πετ με κοκκινα χαρακτηριστικά.

τα έχουν σε κάτι δοχεια μικρότερα απο το ποτηρι του κρασιου σαν δοκιμαστικοι σωλήνες και όλα ταλαιπωρημένα.

τους την ειπα αλλά δεν ιδρωσαν !!!!!!

:)

Link to comment
Share on other sites

Μπράβο για την πράξη σου

:)

Link to comment
Share on other sites

για οσους θελουν να δουν την μεγαλη προοδο του ψαριου μπορουν να πανε στην κατηγορια ενυδρεια μελων στο θεμα κρυφο μονοπατι

Link to comment
Share on other sites

και που να δείτε στην Βούλα σε ενα πετ με κοκκινα χαρακτηριστικά.

τα έχουν σε κάτι δοχεια μικρότερα απο το ποτηρι του κρασιου σαν δοκιμαστικοι σωλήνες και όλα ταλαιπωρημένα.

τους την ειπα αλλά δεν ιδρωσαν !!!!!!

:thumbup:

Δυστυχώς οι μονομάχοι είναι τα πιο άτυχα ψάρια :)

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...