Jump to content

Τα μαυρακια μου


GIN

Recommended Posts

Δυστυχως η Ηρα ν.1 μας αφησε την επομενη μερα που την πηρα, κι αυτο γιατι ειχαν ερθει στο μαγαζι την Τριτη και εγω πηγα και τα πηρα γιατι φοβηθηκα μηπως και δεν προλαβαινα (τα ψαρια βεβαια αγοραστηκαν γιατι εχω καραντινα και θα μπαιναν εκει για ενα μηνα οπως και ειναι αυτη τη στιγμη αλλοιως θα μεναν στο μαγαζι) :hysterical: .

Η κοπελα μου την αντικατεστησε εχθες με νεα ψαριτσα και σημερα το πρωι στις 7.30 που πηγα για να τα ταϊσω διαπυστωσα πως ειχε αρχισει να γενναει ;):thumbup: .Μετα απο 1,5 ωρα και με αρκετο κοπο καταφερα να μαζεψω 20 απ τα μωρουλια που ειχε κανει τα αλλα ειναι χωμενα κατω απ τα ξυλα και δεν μπορουσα να τα βγαλω :thumbup:

Σας βαζω φωτο απ τα αραπακια μου (φτυστε τα μην μου παθουν κατι) :wacko:

Στη τελευταια φωτο φαινεται και το μολλακι που αρχιζει να γινεται κιτρινο και το οποιο θξα κρατηθει γιατι διχνει καλο χαρακτηρα και δεν με φοβαται οταν βαζω το χερι μεσα στη γεννηστρα. Αν ολα πανε καλα ολα τα υπολοιπα θα δωθουν :hysterical:

post-43-1158419218_thumb.jpg

post-43-1158419440_thumb.jpg

post-43-1158419706_thumb.jpg

post-43-1158420604_thumb.jpg

Έγινε επεξεργασία - GIN
Link to comment
Share on other sites

Να σου ζησουν να τα χαιρεσαι.Εχεις γινει πολυ καλη μαμα βλεπω :thumbup:;)

Link to comment
Share on other sites

Μπραβο και Φτου-Φτου.

Εχεις τρελαθει στις γεννες αυτο το καιρο. ;):thumbup:

Να σου ζησουν τα αραπακια. :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

Σας ευχαριστω

Καθε μηνα μου γεννανε αλλα σε καποιες μαμαδες εχω ιδιαιτερη αδυναμια οπως στην μαμα του ενυδρειο μου που ειναι 2,5 χρονων η Smoky η πλατιτσα μου που γεννησε πριν μια βδομαδα αλλα λογω ηλικιας κανει πολυ λιγα μωρουλια, μονο 6 εκανε.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...