Jump to content

Mini Reef


BMWX5

Recommended Posts

καλησπερα παρουσιαζω το καινουργιο μου mini reef . ειναι γεματο κοραλια που τα ειχα στο μεγαλο ειναι παρα πολλα αλλα ολα ειναι μια χαρα . ο φωτισμος ειναι προσορινος μου το εδωσε ο φιλος ακης ( nanakos ) και τον ευχαριστω. ειναι πατεντα δικια του με ενα led μονο και ειναι ολα τα λεφτα.πρεπει να το δειτε απο κοντα γιατι απο τη φωτογραφια δεν μπορεις να δεις τι εκανε ο ανθρωπος. Δευτερα θα ειναι ετοιμο το κανονικο φωτιστικο.

post-14802-1293138830_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Δώσε στοιχεία στο λαό !!!!... δώσε λεπτομέρειες !!!

Link to comment
Share on other sites

90 l νερο ετοιμο απο το αλλο ενυδρειο που εχω και ολα τα κοραλια του μεγαλου μεσα στο μικρο. να πω την αληθεια γεμισε θα βγαλω και φωτογραφιες γεματο για να δειτε .δεν μπορω να βαλω πολλες foto .

post-14802-1293142119_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Πόσα βατ είναι αυτό το led?Μπορείς να βάλεις και μια φωτογραφία από το μέσα μέρος του φωτιστικού?Το φωτιστικό έχει ψυκτρα?

Link to comment
Share on other sites

το θεμα μεταφερθηκε στην σωστη κατηγορια. :P

Link to comment
Share on other sites

δεν ξερω τι εχει μεσα δεν μπορω να δω αλλα για παραπανω στον nanako ειναι κορυφη ο κ*****ς !!!!!! αφιερωσε και που να δειτε το καινουργιο που μου κανει

post-14802-1293143813_thumb.jpg

Έγινε επεξεργασία - Aiolos
Link to comment
Share on other sites

δεν ξερω τι εχει μεσα δεν μπορω να δω αλλα για παραπανω στον nanako ειναι κορυφη ο κερατας !!!!!! αφιερωσε και που να δειτε το καινουργιο που μου κανει

Πολυ ομορφο το ενυδρειο σου...μπραβο!Το πρασινο που τριβεται το κλοουν τι ειναι???Μηπως τυχαινει να ειναι καποια rock flower ανεμωνη η κανενα μανιταρι?

Link to comment
Share on other sites

Χρονια πολλα σε ολους . το πρασινο ειναι hairy mushroom και ειναι πολυ ωραιο εχθες ανοιξαν ολα και ηταν πολυ ομορφα. εβαλα και μια acropora που χαροπαλευε και αρχισε να ανοιγει σιγα σιγα. δεν το δουλευω με σκιμερ αλλα θα κανω πολλες αλαγες και εχω εναν κυκλοφοριτη 2500 λ και το καταφενει.απο ψαρια 1 κλοουν 1 μαυρο κλοουν (τσαμπουκας ) και 1 blue tank .αυριο θα βαλω φωτο με το καινουργιο φωτιστικο

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα μια φωτο με το καινουργιο το φωτιστικο με 2 led και 3 moon light και τηλεκοντρολ για τη ρυθμιση τους. φανταστικο !!!!!! γεια σου φιλε ακη

post-14802-1293390152_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Πολύ καλά είσαι,πρόσεχε τις παραμέτρους του νερού μόνο,από σκίμμερ τι θα κάνεις;

Ένα τέτοιο μανιτάρι που θα βρω μπας και οι κλοουν αφήσουν ήσυχες τις εφίλιες;

Έγινε επεξεργασία - gregog7
Link to comment
Share on other sites

Μπράβο πολύ όμορφο το μικρό σου…… :D μια ερώτηση μόνο, η γονιοπόρα γιατί δεν ανοίγει ? μήπως την ενοχλεί ο κλόουν? Γιατί σε μένα ένα ζευγάρι που έχω μου σκότωσε μια από το πολύ το τρίψιμο. :P

Ένα τέτοιο μανιτάρι που θα βρω μπας και οι κλοουν αφήσουν ήσυχες τις εφίλιες;

Αν το βρείτε θέλω και εγώ!!!!! :rasp:

Link to comment
Share on other sites

η goniopora μπορει να εγινε απο το τριψιμο γιατι και τα δικα μου κλοουν το ιδιο εκαναν. τα μανηταρια ειναι απο θεσ/νικη αλλα δεν ξαναεφεραν ιδια . αν τα δειτε οταν αναβω τα μπλε led περνουν ενα χρωμα φανταστικο .

post-14802-1293397309_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...