Jump to content

ΠΡΟΣΦΟΡΑ Microbe-lift


Recommended Posts

Στο καταστημα μας που ειναι ΕΠΙΣΗΜΟΣ ΕΙΣΑΓΩΓΕΑΣ ΤΗΣ MICROBE LIFT

Θα βρειται τα προιοντα της γνωστης αμερικανικης εταιρειας MICROBELIFT

http://www.microbelift.com/products/home-aquarium/

Για αυτη την εβδομαδα εως και 08-01-11 ΕΚΠΤΩΣΗ 25% στο HERBTANA

0001.jpg

ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΡΟΙΟΝ ΘΑ ΑΛΑΞΕΙ ΤΟΝ ΤΡΟΠΟ ΠΟΥ ΟΙ ΧΟΜΠΥΣΤΕΣ ΤΟΥ ΕΝΥΔΡΕΙΟΥ ΘΑ ΒΛΕΠΟΥΝ ΤΑ ΦΑΡΜΑΚΑ

Martin Caceres (Total Aquariums , Inc NY)

Γιατι να υποβαλουμε τα ψαρια μας σε περισοτερο STRESS αφου τωρα εχουμε ενα ασφαλες μη τοξικο εναλακτικο

Στην εικοσαχρονη εμπειρια με τα ενυδρεια εχω δει ολους τους τυπους ασθενειων που μπορειται να φανταστειτε . Σε συγκεκριμενες στιγμες πρεπει να παρεις

αποφασεις για να ριξεις φαρμακο σε ενα αρωστο ψαρι ρισκαρωντας να χασεις αλλες μορφες ζωης στο θαλασσινο ενυδρειο.

Το HERBTANA απλα εξαφανισε ολες τις αρνητικες αντιδρασεις των φαρμακων στα θαλασσινα ενυδρεια.

Απο τοτε που βγηκε το HERBTANA δεν εχω να ανυσηχω για αρνητικες επιδρασεις (οπως υπερδοσολογια η καταστροφη του βιολογικου φιλτρου)

Martin Caceres (Total Aquariums , Inc NY)

Το HERBTANA της MICROBE LIFT ειναι ενα μοναδικο βοτανολογικο ανοσοενισχυτικο που παρεχει μια οχι χημικη θεραπεια εναντια στις παρακατω παρασιτικες

ασθενειες

-Skin flukes (Gyrodactylus sp.)

-Gill flukes (Dactylogyrus sp.)

-Ich (Icthyophthirius multifillis)

-Oodinium sp.

-Costia sp.

-Ichtyobodo necater

-Chillodonela sp.

-Trichodina sp.

-Brooklynella hostilis

Και αλλα

Επιτελους ενα προιον αποτελεσματικο στο Icκ του θαλασσινου και 100% reef safe

Link to comment
Share on other sites

Συγνωμη για την παρεμβαση αλλα μιας και τονιζεται οτι ειστε ο επισημος εισαγωγεας γιατι στην σελιδα της εταιριας δεν σας αναφερει ?δεν θελω να σας προσβαλω απλα να ειμαστε ολοι ενημερομενοι...οριστε και το link... http://www.microbelift.com/products/export...l-distributors/

Link to comment
Share on other sites

Greece/ Cyprus/ Serbia

Animal Station

E-mail: animalstation@hotmail.com

Link to comment
Share on other sites

Συγνωμη για την παρεμβαση αλλα μιας και τονιζεται οτι ειστε ο επισημος εισαγωγεας γιατι στην σελιδα της εταιριας δεν σας αναφερει ?δεν θελω να σας προσβαλω απλα να ειμαστε ολοι ενημερομενοι...οριστε και το link... http://www.microbelift.com/products/export...l-distributors/

Θα ηταν καλο πριν γραψουμε κατι απλα για να γραψουμε , να γνωριζουμε μερικα πραγματα .

Link to comment
Share on other sites

Θα ηταν καλο πριν γραψουμε κατι απλα για να γραψουμε , να γνωριζουμε μερικα πραγματα .

εαν γνωριζεις κατι μας το λες για να μας διαφωτισεις ?

Link to comment
Share on other sites

εαν γνωριζεις κατι μας το λες για να μας διαφωτισεις ?

Ακριβως. :)

Link to comment
Share on other sites

Εχω την εντυπωση οτι με καποιον τροπο τα καταστηματα αυτα συνδεονται φιλοι μου

Link to comment
Share on other sites

Εχω την εντυπωση οτι με καποιον τροπο τα καταστηματα αυτα συνδεονται φιλοι μου

Απαντωντας μονο σε αυτο, θα ηθελα να σε ενημερωσω οτι απο τις 31/12/2009 δεν εχω καμια σχεση με τον Υδατινο Κοσμο. Το Animal Station λοιπον ειναι εντελως ανεξαρτητο :)

Link to comment
Share on other sites

Απαντωντας μονο σε αυτο, θα ηθελα να σε ενημερωσω οτι απο τις 31/12/2009 δεν εχω καμια σχεση με τον Υδατινο Κοσμο. Το Animal Station λοιπον ειναι εντελως ανεξαρτητο :)

Ακριβως.

Link to comment
Share on other sites

Απαντωντας μονο σε αυτο, θα ηθελα να σε ενημερωσω οτι απο τις 31/12/2009 δεν εχω καμια σχεση με τον Υδατινο Κοσμο. Το Animal Station λοιπον ειναι εντελως ανεξαρτητο :)

:thumbup:

lamb-angelo μπράβο που το πρόσεξες και το επισήμανες για να ξέρουμε!!!

Έγινε επεξεργασία - Shadow_1
Link to comment
Share on other sites

Αγαπητοι φιλοι

Το ονομα μου ειναι ΛΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ και ειμαι ο ιδιοκτητης του καταστηματος "ΥΔΑΤΙΝΟΣ ΚΟΣΜΟΣ"

θα ηθελα να σας ενημερωσω και να σας εξηγησω ορισμενα πραγματα και ελπιζω ετσι να λυσω ολες τις αποριες σας επανω στο θεμα.

-Ειμαι Επισημος εισαγωγεας της MICROBE LIFT στην ελλαδα (οχι αποκλειστικος )

-Για το θεμα της ιστοσελιδας της MICROBE LIFT και την αναρτηση του ονοματος μου σε αυτην ειναι απλα

διαδικαστικο και θα γινει σε συντομο χρονικο διαστημα.

Ακομη θα ηθελα να σας ευχαριστησω για τις υποδειξεις σας που με βοηθησαν να επισημανω παραλειψεις που μου ειχαν διαφυγει και ετσι να δρομολογησω τις διαδικασιες για την διορθωση τους.

Επισης θα ηθελα να σας ενημερωσω οτι το συγκεκριμενο ζητημα (δηλαδη αν καποιος ειναι η οχι επισημος εισαγωγεας μιας εταιρειας) εχει να κανει με την χονδρικη πωληση προιοντων δηλαδη αν μπορει να πουλα τα προιοντα αυτα σε αλλα καταστηματα λιανικης αρα ειναι κατι που ενδιαφερει τους ιδιοκτητες καταστηματων και για αυτο αναφερθηκε στην ανακοινωση. Αρα λοιπον η εταιρεια μου εχει την δυνατοτητα να πουλα και χονδρικη σε αλλα καταστηματα.

Ετσι λοιπον κλεινοντας να σας θυμισω(γιατι ξεφυγαμε λιγακι) οτι εχουμε ενα πολυ καλο προιον το HERBTANA

που ειναι σε προσφορα και οτι ειναι ενα πραγματικα ξεχωριστο προιον που μπορει να μας βοηθησει.

Ακομη θα ηθελα να σας ενημερωσω οτι καθε εβδομαδα θα εχουμε και μια προσφορα παρουσιαση στην MICROBE LIFT

ΛΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

Link to comment
Share on other sites

Αγαπητοι φιλοι εσεις που συμετειχατε σε αυτη την ανακοινωση αλλα και αυτοι που απλα την διαβασατε

και σας νοιαζει να ειστε ενημερωμενοι σας παραθετω το link που εσεις μου υποδειξατε ομως αυτη την φορα δεν ειναι πλεον το ιδιο εχει αλαξει οπως σας υποσχεθηκα στην προηγουμενη μου απαντηση.

http://www.microbelift.com/products/export...l-distributors/

ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΛΑΔΟΠΟΥΛΟΣ

Link to comment
Share on other sites

Αγαπητοι φιλοι εσεις που συμετειχατε σε αυτη την ανακοινωση αλλα και αυτοι που απλα την διαβασατε

και σας νοιαζει να ειστε ενημερωμενοι σας παραθετω το link που εσεις μου υποδειξατε ομως αυτη την φορα δεν ειναι πλεον το ιδιο εχει αλαξει οπως σας υποσχεθηκα στην προηγουμενη μου απαντηση.

http://www.microbelift.com/products/export...l-distributors/

ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΛΑΔΟΠΟΥΛΟΣ

Που ακριβως αναφερει τους αντιπροσωπους της Ελλαδας; :)

Link to comment
Share on other sites

Που ακριβως αναφερει τους αντιπροσωπους της Ελλαδας; :)

Αυτό λέει και πιο πάνω ότι άλλαξε.Πριν 2-3 μέρες το έγραφε,τώρα το βγαλαν.

Γιατί όμως;

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...