Jump to content

3 λιτρα


spyros-DH

Recommended Posts

καλησπερα σε ολους

ετυχε να εχω στην κατοχη μια γυαλα 3 λιτρων :( τι μπορω να κανω με αυτο ? απο το να το εψω να καθετε σιγουρα θα υπαρχει κατι καλητερο :)

ΔΕΝ ΤΟ ΣΥΖΗΤΑΩ να βαλω ψαρι εκει μεσα :thumbup: ουτε για αστειο! κανα σαλιγκαρι καμια γαριδουλα η κατι αλλο ?

τι προτεινετε ??

Link to comment
Share on other sites

μπορει να γινει ενα ωραιο διακοσμητικο για το γραφειο με λιγο χαλικακι ενα φυτακι και μερικους λαθρεπιβατες :)

Link to comment
Share on other sites

μπορει να γινει ενα ωραιο διακοσμητικο για το γραφειο με λιγο χαλικακι ενα φυτακι και μερικους λαθρεπιβατες :)

κατι τετοιο σκεφτομουνα και εγω ... αλλα δν εχω λαθρεπιβατες χαχαχα..

αν εβαζα 2-3 red cherry ?

Link to comment
Share on other sites

ξεχασε το οι γαριδες θελουν καλα στρωμενο φιλτρο οποτε καταλαβενεις....οσο για τους λαθρεπιβατες μπορεις να παρεις απο καποιο συνχομπιστα σχεδον ολοι εχουμε.... :)θα σου εδινα εγω αλλα σου πεφτω μακρια...

Έγινε επεξεργασία - petros4
Link to comment
Share on other sites

μπορει να γινει ενα ωραιο διακοσμητικο για το γραφειο με λιγο χαλικακι ενα φυτακι και μερικους λαθρεπιβατες :thumbup:

:(

Λαθρεπιβάτες θα βρεις πανεύκολα! :)

Link to comment
Share on other sites

Οι γαρίδες χρειάζονται στρωμένο βυθό.Κάποια εύκολα είδη μπορούν να διατηρηθούν χωρίς φίλτρο αν υπάρχει η σχετική εμπειρία.Αν το φοβάσαι θα πρότεινα 3-4 σαλιγκάρια red rumshorn και μερικά εύκολα φυτά,όπως anubia και microsorum pteropus.

Link to comment
Share on other sites

ok μια χαρα!

red ramshorn βρισκω ευκολα ?

και αν βαλω 2-3 τετοια καθε ποτε αλλαγη νερου?

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...