Jump to content

μικρη ερωτησουλα


johnny21

Recommended Posts

παιδεια εχω τα χελωνακια μου στο ενυδρειακι μου 30 λιτρων.αλλα πρεπει να τους πεταω το φαητο ετσι απο πανω η να τις περνω μια μια και να τις ταιζω αλλα το δοκιμασα αλλα φοβαται δεν τρωει απο μενα.και τι αλλο μπορω να τους δωσω εκτος απο τισ αποξηραμενες γαριδες?

Link to comment
Share on other sites

Γιατι εχω εμπειρια απο νεροχελονες σου λεω οτι πρεπει αυτη που θες να τρωει απο το χερι σου να την βγαζεις εξω που και που και να περνας ωρα μαζι της.Μετα απο λιγο καιρο οταν θα την εχεις εξω και δεν θα την εχεις τα'ι'ση ολη μερα προσπαθησε να της δωσεις γαριδες με ενα κουταλακι.Αν φαει απο το κουταλακι μετα απο λιγο καιρο λαντο και με το χερι αλλα θελει καιρο.Εγω ετσι εκανα και η νεροχελονα μου ηταν μια χαρα.Καλη σου προσπαθια

Link to comment
Share on other sites

Γιατι εχω εμπειρια απο νεροχελονες σου λεω οτι πρεπει αυτη που θες να τρωει απο το χερι σου να την βγαζεις εξω που και που και να περνας ωρα μαζι της.Μετα απο λιγο καιρο οταν θα την εχεις εξω και δεν θα την εχεις τα'ι'ση ολη μερα προσπαθησε να της δωσεις γαριδες με ενα κουταλακι.Αν φαει απο το κουταλακι μετα απο λιγο καιρο λαντο και με το χερι αλλα θελει καιρο.Εγω ετσι εκανα και η νεροχελονα μου ηταν μια χαρα.Καλη σου προσπαθια

ok thanks

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...