Jump to content

Τζαμας


paris_athens

Recommended Posts

Κανω μια αναζητηση για τζαμαδες και θα ηθελα οποιος ξερει καποιον και τον εχει δοκιμασει και αξιζει να μου δωσει μια διευθυνση η ενα τηλεφωνο. Οσες παραπανω πληροφοριες τοσο το καλυτερο. Εδω στην περιοχη μου εχουν καβαλισει τα τζαμια και δεν ξερουν τι λενε!!!

Link to comment
Share on other sites

Κανω μια αναζητηση για τζαμαδες και θα ηθελα οποιος ξερει καποιον και τον εχει δοκιμασει και αξιζει να μου δωσει μια διευθυνση η ενα τηλεφωνο. Οσες παραπανω πληροφοριες τοσο το καλυτερο. Εδω στην περιοχη μου εχουν καβαλισει τα τζαμια και δεν ξερουν τι λενε!!!

η οποια ειναι?

Link to comment
Share on other sites

εγω το δικο μου το εφτιαξα την τεταρτη που μας περασε. ο τζαμας στο κορωπι ξηγας 100 ευρω 100Χ45Χ55 ρονταρισμενα ολα 10 χιλ τζαμι. το κολλησα μονος μου. αν σου κανει η τιμη/περιοχη μου λες να σου δωσω τηλ

Link to comment
Share on other sites

Εαν θες για κατασκευη ενυδρειου υπαρχουν δυο παιδια εδω στο φορουμ, το οποιο στην κυριολεξια κανουν θαυματα!!!!Ο ενας ειναι ο Νidal και o αλλος o Viciouscircle.Ψαξε εδω στο φορουμ να τους βρεις και σιγουρα θα σε βοηθησουν...Ειναι γνωστες του αντικειμενου και οι δυο.

Έγινε επεξεργασία - kostaszoidos
Link to comment
Share on other sites

Εαν θες για κατασκευη ενυδρειου υπαρχουν δυο παιδια εδω στο φορουμ, το οποιο στην κυριολεξια κανουν θαυματα!!!!Ο ενας ειναι ο Νidal και o αλλος o Viciouscircle.Ψαξε εδω στο φορουμ να τους βρεις και σιγουρα θα σε βοηθησουν...Ειναι γνωστες του αντικειμενου και οι δυο.

Τρια Κωστη :wootwoot:

Και ο Χρηστος ( Chris z3 )

Kαι για τους 3 εχω ακουσει τα καλυτερα , απο τους 2 εχω ενυδρεια στο σπιτι μου :rolleyes: (Nidal - z3 ) :wub:

Link to comment
Share on other sites

Τρια Κωστη :wootwoot:

Και ο Χρηστος ( Chris z3 )

Kαι για τους 3 εχω ακουσει τα καλυτερα , απο τους 2 εχω ενυδρεια στο σπιτι μου :rolleyes: (Nidal - z3 ) :wub:

οκ δεχτη καθε βοηθεια Γεωργιε δεν το γνωριζα για το παληκαρι,καλα εκανες και το ανεφερες!!

Link to comment
Share on other sites

οκ δεχτη καθε βοηθεια Γεωργιε δεν το γνωριζα για το παληκαρι,καλα εκανες και το ανεφερες!!

:wub::wootwoot:

Μου αρεσει που τη μια με λες ρεμαλι και την αλλη κρατας τα προσχηματα :rolleyes:;)

Έγινε επεξεργασία - Geosid
Link to comment
Share on other sites

http://www.ialemporia.gr/

καλες τιμες και καλη δουλεια!

Ειναι στον Ταυρο δεν ξερω αν σε βολευει...

Link to comment
Share on other sites

http://www.ialemporia.gr/

καλες τιμες και καλη δουλεια!

Ειναι στον Ταυρο δεν ξερω αν σε βολευει...

απλα τονισε τους οτι τα τζαμια τα θες για ενυδρειο γιατι ειχα κακια εμπειρια ....

Link to comment
Share on other sites

Παίδες εγω είμαι χομπιστας και δεν ασχολούμαι επαγγελματικα.... :wub:

Άρα για κατασκευαστές μην με περιλαμβανετε στην λίστα ....

Link to comment
Share on other sites

Εννοείται ότι για οποιαδήποτε βοήθεια βέβαια,εδώ είμαι!

Link to comment
Share on other sites

Με τιμάει να βλέπω το όνομά μου δίπλα στου φίλου Νιντάλ σε θέμα κατασκευών αλλά παρ' όλα αυτά το νιώθω λίγο παράταιρο, δεν τίθεται θέμα σύγκρισης μιας και είμαι εμπειρικός χομπίστας που το κάνει για χαρτζιλίκι ενώ ο Νιντάλ ασχολείται κάμποσα χρόνια επαγγελματικά. Ευχαριστώ πάντως για την αναφορά σε κάθε περίπτωση. :wub:

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...