Jump to content

κατασκευη ενυδρειο βοηθεια


giagiwtis

Recommended Posts

γεια σας θελω να κατασκευασω μονοσ μ ενα ενυδρειο για αρχη θελω να μ πειτε καμια σιλικονη φτηνει που να κανει την δουλεια της κ το βραδυ θα βαλω διαστασεις που θελω για να με βοηθισεται ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

logo 1000 κοντα στα 3-3.5 ευρο

den braven και bison κοντα στα 5-5.5 ευρο

Για ενυδρειακη χρηση.

Link to comment
Share on other sites

Αν είναι η πρώτη σου κατασκευή θα πρότεινα να έχεις δίπλα σου έναν άνθρωπο που γνωρίζει τη συγκεκριμένη δουλειά. :P

Link to comment
Share on other sites

Προσφατα κολλησα ενα ενυδρειο 80 λιτρων με σιλικονη bison (5e) και πηγε μια χαρα! Φυσικα εχω ακουσει πολυ καλα σχολια και για τις logo και den braven!!! Παντως θελει πολυ προσοχη οταν δεν εχεις ξανακολλησει... :P

Τελικα για ποσα λιτρα λες?

Link to comment
Share on other sites

φυσικα κ θα ειναι με βοηθια να σας πς που τησ βρεισκο της σιλικονες ευτεσ γτ ειμαι απο θεσσαλονικη

Link to comment
Share on other sites

φυσικα κ θα ειναι με βοηθια να σας πς που τησ βρεισκο της σιλικονες ευτεσ γτ ειμαι απο θεσσαλονικη

Σε μεγαλα χρωματοπωλεια και στο praktiker. :P

Link to comment
Share on other sites

Γράφε μόνο με ελληνικά σε παρακαλώ. :P

Link to comment
Share on other sites

mia erwtisei eida ayto to enydreio k exw tihn aporia ayto ekei mesa se ti xrisimevei?

http://viewitem.eim.ebay.gr/54L_Wasserschi...0425296643/item

φιλε μου αυτο ειναι για νεροχελονες!

Link to comment
Share on other sites

mia erwtisei eida ayto to enydreio k exw tihn aporia ayto ekei mesa se ti xrisimevei?

http://viewitem.eim.ebay.gr/54L_Wasserschi...0425296643/item

μαλλον προοριζεται για χελωνιερα

Link to comment
Share on other sites

συγνωμη για πριν ... διλαδι αμα κανω 1 μικρο στο δικο μ γινεται μαζι με ψαρακια να μπουν κ 2 χελονιτσες?

Link to comment
Share on other sites

συγνωμη για πριν ... διλαδι αμα κανω 1 μικρο στο δικο μ γινεται μαζι με ψαρακια να μπουν κ 2 χελονιτσες?

οχι γιατι τα ουρα απο τα χελωνακια ειναι τοξικα για τα ψαρια και επισεις θα πεφτουν σφαγες (κυριολεκτικα)..οι χελωνες θα τρωνε σουσι καθε μερα!

Link to comment
Share on other sites

εγω παντος σκευτομε να το κανω καπως ετσι σαν ενα ωραιο ντεκορ διοροφο ενυδρειο :P δν ξερω πως σας ακουγετε. λοιπων η διαστασεις λογικα θα ειναι 103εκ μηκος 50 εκ πλατος 48 εκ ηψος 210 λιτρα κα8αρα!!! τι πρεπει να χρισιμοποιησω? για δοστε τα φωτα σας

Link to comment
Share on other sites

εγω παντος σκευτομε να το κανω καπως ετσι σαν ενα ωραιο ντεκορ διοροφο ενυδρειο :P δν ξερω πως σας ακουγετε. λοιπων η διαστασεις λογικα θα ειναι 103εκ μηκος 50 εκ πλατος 48 εκ ηψος 210 λιτρα κα8αρα!!! τι πρεπει να χρισιμοποιησω? για δοστε τα φωτα σας

τι χιλιοστα τζαμι χριαζομαι κ τι γεφιρες θα μπουν? ποσες κ που περιπου

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...