Jump to content

απορια για "προσφορα" μαγαζιου


celtis

Recommended Posts

Καλησπερα

πηγα προσφατα σε ενα αρκετα γνωστο μαγαζι με ενυδρεια.ο σκοπος ηταν να βρω ενα απλο σετ ενυδρειου αλλα εκανα καποιες ερωτησεις πληροφοριακα και με εκπληξη ακουσα τον υπευθυνο να μου λεει οτι σχετικα φθηνα μπορει να μου παραδωσει ετοιμο ενυδρειο 30 λιτρων με φιλτρα θερμοστατες και ολα τα απαραιτητα παρελκομενα με κλοουν!!αν κ δεν εχω καμια απολυτωσ γνωση επι του θεματος...πειτε μου ρε παιδια!!!ειναι δυνατον 30 λιτρα για 2 κλοουν????

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

πιστευω πως ειναι ακρυβος στα λυτρα τους...

Link to comment
Share on other sites

Πέρα ότι τα λίτρα είναι λίγα τι θα πει να σου παραδώσει ένα ενυδρείο με κλοουν?Τι βιολογικό υπόβαθρο θα έχει αυτό το ενυδρείο για να κρατήσει δύο ζωντανά.

Link to comment
Share on other sites

Βιολογικο υποβαθρο σιγουρα δεν θα υπαρχει,αλλα σιγουρα θα βαλει χρημα στην τσεπη ο καταστηματαρχης.

Μην ειμαστε η το παιζουμε αφελεις τα περισσοτερα καταστηματα ετσι λειτουργουν και το γνωριζουμε πολυ καλα.

Φιλε μου πες μας και την τιμη που σου ειπε γι αυτο το θαυματουργο ενυδρειο.

Έγινε επεξεργασία - bill28
Link to comment
Share on other sites

Βιολογικο υποβαθρο σιγουρα δεν θα υπαρχει,αλλα σιγουρα θα βαλει χρημα στην τσεπη ο καταστηματαρχης.

Μην ειμαστε η το παιζουμε αφελεις τα περισσοτερα καταστηματα ετσι λειτουργουν και το γνωριζουμε πολυ καλα.

Φιλε μου πες μας και την τιμη που σου ειπε γι αυτο το θαυματουργο ενυδρειο.

Αυτή η νοοτροπία επικρατεί στα μαγαζιά.Δυστυχώς.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα

πηγα προσφατα σε ενα αρκετα γνωστο μαγαζι με ενυδρεια.ο σκοπος ηταν να βρω ενα απλο σετ ενυδρειου αλλα εκανα καποιες ερωτησεις πληροφοριακα και με εκπληξη ακουσα τον υπευθυνο να μου λεει οτι σχετικα φθηνα μπορει να μου παραδωσει ετοιμο ενυδρειο 30 λιτρων με φιλτρα θερμοστατες και ολα τα απαραιτητα παρελκομενα με κλοουν!!αν κ δεν εχω καμια απολυτωσ γνωση επι του θεματος...πειτε μου ρε παιδια!!!ειναι δυνατον 30 λιτρα για 2 κλοουν????

αυτο ειναι το λιγοτερο 30 λιτρα.αυτο που ειδα εγω σε γνωστο μαγαζι στην Λεωφωρο βουλιαγμενης(που θα το ξερουν πολυ απο εμας) σε ενυδρειο 22 λιτρα 2 κλοουν με 1-2 κιλα βραχο με κρεμαστο φιλτρο και θερμοστατη μαζι τιμη 90 ευρω.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...