Jump to content

ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ μηκους 1m


kostasbaf

Recommended Posts

Κατι σαν αυτο εννοεις ?

http://www.aquariumguys.com/nova-extreme-p...6-39w-36in.html

Θα βρεις πάρα πολλά τέτοια φωτιστικά σε διάφορες μάρκες και τιμές. Ψαξε το λίγο καλύτερα και κοίτα και στις αγγελίες

Link to comment
Share on other sites

το προβλημα μου ειναι οτι βγαινουν στα 90εκ και στα 120εκ , ενω εγω θελω στα 100εκ !

Link to comment
Share on other sites

Καλύτερα να φτιάξεις ένα μόνος σου. Αυτή τη δουλειά κάνω και εγώ τώρα. Και μάλλον σήμερα το απόγεθμα ή αύριο θα το έχω έτοιμο για κρέμασμα.

Link to comment
Share on other sites

το προβλημα μου ειναι οτι βγαινουν στα 90εκ και στα 120εκ , ενω εγω θελω στα 100εκ !

φίλε μου όμως τα περισσότερα φωτιστικά αλλάζουν διαστάσεις, δηλαδή μπορεί να είναι πχ 90 εκατοστά, αλλά τα ποδαράκια να επεκτείνονται και να στέκεται σε ενυδρείο 1 μέτρο. Το έχεις υπόψιν αυτό, έτσι;

Link to comment
Share on other sites

φίλε μου όμως τα περισσότερα φωτιστικά αλλάζουν διαστάσεις, δηλαδή μπορεί να είναι πχ 90 εκατοστά, αλλά τα ποδαράκια να επεκτείνονται και να στέκεται σε ενυδρείο 1 μέτρο. Το έχεις υπόψιν αυτό, έτσι;

σωστα, εξαλου ειτε ειναι 90εκ ειτε 100εκ η λαμπα θα ειναι 85εκ και 39w

:P

Link to comment
Share on other sites

http://www.fish-street.com/product_details...rrency_code=EUR

κατι τετοιο θα κανει δουλεια αραγε ?

βγαινει 130 ευρω τελικη με μτφ

Link to comment
Share on other sites

Καλό φαίνεται. Πάντω να ξέρεις ότι θα κάνει καμιά 20 μέρες σίγουρα από τη στιγμή που θα το παραγείλεις.

Link to comment
Share on other sites

Δεν νομίζω ότι σου κάνει αυτό εκτός και αν κάνεις κάποια πατέντα.Το φωτιστικό είναι 90cm και τα πόδια του δεν προεκτείνονται.

Link to comment
Share on other sites

Δεν νομίζω ότι σου κάνει αυτό εκτός και αν κάνεις κάποια πατέντα.Το φωτιστικό είναι 90cm και τα πόδια του δεν προεκτείνονται.

μπορει να πατησει πανω στις κοντρες ή οπως ειπες εστω με πατεντα

το θεμα ειναι αν ειναι καλο !

βασικα το ενυδρειο θα ειναι 1,00 (μηκος) Χ 0,60-0,65(βαθος) Χ 0,50 (υψος)

Link to comment
Share on other sites

Και εγω μαλλον το 6χ39 θα παραγγειλω.Φαινεται καλο και εχει αρκετα θετικα σχολια.Και νομιζω το δινουν μαζι με λαμπες.

Link to comment
Share on other sites

θετικο αυτο

εχει ανακλαστηρες?

ποδαρακια?

επεκτεινονται τα ποδαρακια?

Link to comment
Share on other sites

τα ποδαρακια δεν επεκτεινονται,μονο μαζευουν δηλ μπορει να πατησει σε πιο λιγα cm,ανακλαστηρες εχει

οι λαμπες προστατευονται απο πιτσιλισματα,αλατια κλπ με λεπτο φυλο pvc που μπαινει συρταροτα.

οι λαμπες αναβουν ανα τρεις απο δυο διακοπτες.

Link to comment
Share on other sites

τα ποδαρακια δεν επεκτεινονται,μονο μαζευουν δηλ μπορει να πατησει σε πιο λιγα cm,ανακλαστηρες εχει

οι λαμπες προστατευονται απο πιτσιλισματα,αλατια κλπ με λεπτο φυλο pvc που μπαινει συρταροτα.

οι λαμπες αναβουν ανα τρεις απο δυο διακοπτες.

εχει ενα μεγαλο παραβολικο ανακλαστηρα ή ανακλαστηρες για καθε λαμπα?

Έχεις κάποιο λινκ?

http://www.fish-street.com/aqua_japan_6x_t...category_id=144

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...