Jump to content

350 Λ Malawi Mbuna Biotope


Crazy_Beaver

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 74
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Εχεις κάνει φοβερή δουλειά με το aguascape πανέμορφο , να το χαίρεσαι :(

Link to comment
Share on other sites

Αλλά σε παρακαλώ μη βάλεις άλλες φώτο γιατί θα με κάνεις να πάω για 2ο ενυδρείο πριν της ώρας μου.... c062.gifc062.gifc062.gif

Link to comment
Share on other sites

Αλλά σε παρακαλώ μη βάλεις άλλες φώτο γιατί θα με κάνεις να πάω για 2ο ενυδρείο πριν της ώρας μου.... c062.gifc062.gifc062.gif

Καλά ΟΚ!Θα βάλω βίντεο!!!!!!!!!!!! :(

Link to comment
Share on other sites

Εντάξει!!!!! Θα σου στείλω το λογαριασμό μόλις τελειώσω. :(:blink::)

Ήδη διαβάζω θέματα για malawi

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Με την ευκαιρια ειδα το ενυδρειο σου και οφειλω να πω ενα απο τα καλυτερα στησιματα ενυδρειου που εχω δει σε Ελλαδα και εξωτερικο..

ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΜΠΡΑΒΟ !!! :D:hysterical::hysterical:

Link to comment
Share on other sites

Με την ευκαιρια ειδα το ενυδρειο σου και οφειλω να πω ενα απο τα καλυτερα στησιματα ενυδρειου που εχω δει σε Ελλαδα και εξωτερικο..

ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΜΠΡΑΒΟ !!! :D:hysterical::hysterical:

Σε ευχαριστώ πολύ! :hysterical:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Ένα τελευταίο και πρόχειρο βίντεο λίγο πριν διαλυθεί το ενυδρείο για να στηθεί πάλι απ την αρχή

Recomended 1080p

Έγινε επεξεργασία - Crazy_Beaver
Link to comment
Share on other sites

Κριμα που θα το χαλάσεις.....

Ελπίζω να ξαναγίνει Αφρικάνικο.... :bigemo_harabe_net-82:

Ευχαριστώ Prince.

Από άποψη ψαροσύνθεσης πάλι το ίδιο θα μείνει. Θα αλλάξω κάποια πράγματα στον εξοπλισμό μου και το στήσιμο. Και θα προσπαθήσω να διορθώσω και λίγο τις αναλογίες μου!Κάτι σαν update σε beter version δλδ.

Μην ξεχνάμε ότι όταν έστησα αυτό το ενυδρείο δεν είχα ιδέα και απλά διαβάζοντας το φόρουμ προσπαθούσα να καταλάβω τι παίζει!Να φανταστείς όταν έστηνα τις πέτρες ψάρια live δεν είχα δεί!Τις αφρικάνες τις αγάπησα μέσα από βίντεο και φώτο!Κατευθείαν έκαναν το κλικ. Αν είχα μείνει στα ζωοτοκα πιθανών τώρα να είχα αφήσει το χόμπυ!

Την Αφρική θα την αφήσω μόνο για την αλμύρα και ελπίζω να το κάνω του χρόνου τέτοιο καιρό!!!!! :bigemo_harabe_net-82:

Link to comment
Share on other sites

Το ενυδρείο άδειασε!!!!!!!!!!!

Ακολουθεί φωτορεπορτάζ από την διαδικασία!!!

Βασική προϋπόθεση όταν κάνουμε τέτοιες δουλειές να λείπει η γυναίκα από το σπίτι.

Όπως θα δείτε ξεκίνησα μέρα και τελείωσα νύχτα

IMG_0767-1.jpg

IMG_0768.jpg

IMG_0777.jpg

IMG_0778.jpg

IMG_0776.jpg

Link to comment
Share on other sites

Καλο κουραγιο και να το κανεις ακομα καλυτερο.

Αλλα αν το εβλεπε ετσι η δικια μου μεγαιρα θα με ειχε διωξει απο το σπιτι.Τι της εταξες και σου εδωσε το ελευθερο ,για να ξερουμε και εμεις :rasp:

Link to comment
Share on other sites

Καλο κουραγιο και να το κανεις ακομα καλυτερο.

Αλλα αν το εβλεπε ετσι η δικια μου μεγαιρα θα με ειχε διωξει απο το σπιτι.Τι της εταξες και σου εδωσε το ελευθερο ,για να ξερουμε και εμεις :rasp:

Ευχαριστώ

Της αγόρασα ένα εισιτήριο να πάει να δει την μάνα της στην Κύπρο για το ΣΚ. Φώναξα και ένα κολητάρι, πήρα και ένα τελάρο μπύρες και είχα ότι χρειαζόμουν!

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...