Jump to content

Trigon 190


Recommended Posts

Καλησπερα παιδια...

Η ερωτηση μου ειναι: Με 3 tunze Turbelle nanostream 6025 στο συγκεκριμενο ενυδρειο θα ειμαι καλυμενος??

Ακουω αποψεις!

Link to comment
Share on other sites

Η απαντηση ειναι σχετικη . Για να ειμαι σωστος μπορει να φτανει αλλα μπορει και να μην φτανει . Δηλαδη μπορει μεσα σε ενα ενυδρειο να βαλεις κυκλοφορητες οι οποιοι αποδιδουν παρα πολλα λιτρα αλλα να ειναι με τετοιο τροπο τοποθετημενοι μεσα στο ενυδρειο ετσι ωστε η συνολικη κυκλοφορια μεσα στο ενυδρειο να μην ειναι καλη αλλα απο την αλλη ισχυει και το αντιθετο. Μπορει να τοποθετησεις εξυπνα τους κυκλοφορητες, εστω και αν αυτοι δεν ειναι τοσο δυνατοι, ετσι ωστε τελικα να εξασφαλιζεις μεγιστη κυκλοφορια . Για να σου δωσω ομως και μια απαντηση πιστευω πως ειναι καλη ως κυκλοφορια (στο λεω χωρις να ξερω ομως τι θες να κανεις στο ενυδρειο , οσο περισσοτερων απαιτησεων ενυδρειο κανεις να ξερεις πως αυτο εχει τοσο μεγαλυτερη αναγκη για κυκλοφορια .Παντως για αρχη καλα ειναι . Στην πορεια βλεπεις και αν χρειαζεται κανεις καποια αναβαθμιση .

Link to comment
Share on other sites

Έχει πολύ θέμα το τρίγωνο με την κυκλοφορία. Θα παίξει ρόλο το στήσιμο του βράχου σου. Κι εγώ με τρεις 6025 ξεκίνησα τοποθετημένες να δημιουργούν κυκλικό ρεύμα και τώρα τις έχω μοντάρει και δουλεύω τις 2.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...