Jump to content

ΕΠΕΙΓΟΝ


Recommended Posts

ΕΧΩ 2 ΜΟΝΟΜΑΧΟΥΣ ΣΕ ΕΝΥΔΡΕΙΟ 10 ΛΙΤΡΩΝ! ΜΕΧΡΙ ΠΡΟΤΕΙΝΩΣ ΖΟΥΣΑΝ ΕΙΡΗΝΙΚΑ, ΩΣΠΟΥ ΕΔΩ ΚΑΙ 2 ΜΕΡΕΣ Η ΘΥΛΗΚΙΑ ΤΗΝ ΝΥΧΤΑ ΜΑΣΟΥΛΑΕΙ ΤΗΝ ΟΥΡΑ ΤΟΥ ΑΡΣΕΝΙΚΟΥ ΜΕ ΜΑΝΙΑ ΚΑΙ ΒΛΕΠΩ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ Τ ΠΡΩΙ! ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΝΑ ΤΑ ΧΩΡΙΣΩ,ΔΙΟΤΙ ΦΟΒΑΜΑΙ! ΑΠΑΝΤΗΣΤΕ Μ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ! ΕΙΜΑΙ ΑΡΧΑΡΙΑ ΚΑΙ ΕΧΩ ΠΑΝΙΚΟΒΛΗΘΕΙ :D

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα,

Αρχικα μην γράφεις με κεφαλαίους χαρακτήρες είναι σα να φωνάζεις.

Πέρα απο αυτο οι απαιτήσεις των ψαριών σου είναι περισσότερες απο αυτες που τους παρέχεις

Ρίξε μια ματιά εδω

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα! Τα λίτρα σου είναι λίγα για ένα ζευγαράκι μονομάχων και γενικά δεν είναι ότι καλύτερο να τους έχεις μαζί εφόσον δεν θες θα τους αναπαράγεις άμεσα. Χώρισέ τους αλλιώς ο μονομάχος σου θα έχει πρόβλημα από τις επιθέσεις και τα δύο ψαράκια από το στρες. Σε περισσότερα λίτρα, σε φυτεμένο ενυδρείο με πολλές κρυψώνες μπορείς να έχεις τον αρσενικό και το χαρέμι του ...

Link to comment
Share on other sites

ΕΧΩ 2 ΜΟΝΟΜΑΧΟΥΣ ΣΕ ΕΝΥΔΡΕΙΟ 10 ΛΙΤΡΩΝ! ΜΕΧΡΙ ΠΡΟΤΕΙΝΩΣ ΖΟΥΣΑΝ ΕΙΡΗΝΙΚΑ, ΩΣΠΟΥ ΕΔΩ ΚΑΙ 2 ΜΕΡΕΣ Η ΘΥΛΗΚΙΑ ΤΗΝ ΝΥΧΤΑ ΜΑΣΟΥΛΑΕΙ ΤΗΝ ΟΥΡΑ ΤΟΥ ΑΡΣΕΝΙΚΟΥ ΜΕ ΜΑΝΙΑ ΚΑΙ ΒΛΕΠΩ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ Τ ΠΡΩΙ! ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΝΑ ΤΑ ΧΩΡΙΣΩ,ΔΙΟΤΙ ΦΟΒΑΜΑΙ! ΑΠΑΝΤΗΣΤΕ Μ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ! ΕΙΜΑΙ ΑΡΧΑΡΙΑ ΚΑΙ ΕΧΩ ΠΑΝΙΚΟΒΛΗΘΕΙ :D

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...