Jump to content

Μικροι μονομαχοι?


Loud13

Recommended Posts

Γεια σας με λενε Γιωργο και εχω ενα ενυδρειο 15 λιτρων με ενα πλαστικο φυτο μεσα θερμοστατη και φιλτρο.Μεσα ζουσαν 2 μονομαχοι αρσενικος-θυλικος και ενας πλακοστομος (ζουν ακομα)!Με εκπληξη λοιπων παρατηρησα πως το ενυδρειο μου μεσα ηταν γεματο μικρους μονομαχους!!!Χωρισα του γονεις και αφησα μεσα το πλακοστομο υπαρχει περιπτωσει να φαει τα μικρα?

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας με λενε Γιωργο και εχω ενα ενυδρειο 15 λιτρων με ενα πλαστικο φυτο μεσα θερμοστατη και φιλτρο.Μεσα ζουσαν 2 μονομαχοι αρσενικος-θυλικος και ενας πλακοστομος (ζουν ακομα)!Με εκπληξη λοιπων παρατηρησα πως το ενυδρειο μου μεσα ηταν γεματο μικρους μονομαχους!!!Χωρισα του γονεις και αφησα μεσα το πλακοστομο υπαρχει περιπτωσει να φαει τα μικρα?

Toν πλακοστομο να τον πας πισω γιατι δεν μπορει να ζησει σε τοσα λιγα λιτρα.... οσο για τους μικρους μονομαχους βγαλε καμια φωτο και πες μας μετρησεις αλλαγες νερου για να δουμε και εμεις ρε αδελφε... να σου ζησουν...

Link to comment
Share on other sites

καλως ηρθες! ενδιαφερον! δειξε καμια φωτο. τον πλεκο πισω συμφωνω απολυτα! :(

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

ρε τι τυχερός .Σε 15 λιτρα με 3 ψάρια και σου γέννησαν; Αντι να ψοφήσουν.Μας δουλευεις;

Έγινε επεξεργασία - ΣΩΚΡΑΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...