Jump to content

Ερώτηση


TheoG

Recommended Posts

Έχω έναν crown μονομάχω ο οποίος ζει μαζί με τις 2 θηλυκές σε ένα 44λιτρο ενυδρείο. Πριν από λίγες μέρες είπα ν'αφησω ένα ποτήρι μέσα μήπως και έχω γενητούρια. Ακόμη τπτ. Οπότε έρχεται κ η ερώτηση. Οι μονομάχοι πρέπει να είναι ίδιου είδους για να ζευγαρώσουν. Δεν θα δω μικρά από τον Crown μου επειδή οι μονομαχίνες είναι άλλο είδος?

Link to comment
Share on other sites

Έχω έναν crown μονομάχω ο οποίος ζει μαζί με τις 2 θηλυκές σε ένα 44λιτρο ενυδρείο. Πριν από λίγες μέρες είπα ν'αφησω ένα ποτήρι μέσα μήπως και έχω γενητούρια. Ακόμη τπτ. Οπότε έρχεται κ η ερώτηση. Οι μονομάχοι πρέπει να είναι ίδιου είδους για να ζευγαρώσουν. Δεν θα δω μικρά από τον Crown μου επειδή οι μονομαχίνες είναι άλλο είδος?

ΟΧΙ ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΙΣΧΥΕΙ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ..ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΙΣΩΣ ΠΡΕΠΕΙ Ν ΚΟΙΤΑΞΕΙΣ ΜΗΠΩΣ ΤΙΣ ΧΤΥΠΑΕΙ Η ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ ..ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΕΧΕΙ Ν ΚΑΝΕΙ ΜΕ ΤΟ ΕΙΔΟΣ

Link to comment
Share on other sites

Ζούνε μαζί από την αρχή, και ναι τις χτυπάει ποτε πότε. Δεν ακολούθησα τον "σύνηθες" τρόπο αναπαραγωγής αλλά έβαλα το ποτήρι απλά μήπως και γινόταν τπτ. Δεν ήξερα αν παίζει ρόλο το είδος..

Link to comment
Share on other sites

Ζούνε μαζί από την αρχή, και ναι τις χτυπάει ποτε πότε. Δεν ακολούθησα τον "σύνηθες" τρόπο αναπαραγωγής αλλά έβαλα το ποτήρι απλά μήπως και γινόταν τπτ. Δεν ήξερα αν παίζει ρόλο το είδος..

den nomizw oti paizei rolo :)

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...